! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Historia do 1 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 30 )

Historia do 1 klasy liceum i technikum


Historia to bardzo ważny przedmiot szkolny, który pozwala dostrzec związek między przeszłością a teraźniejszością. Dobry podręcznik do historii (klasa 1 liceum i technikum) jest przejrzysty i aktualny. Prezentuje ważne wydarzenia historyczne w interesujący i zróżnicowany sposób. Odpowiednio opracowana książka do historii (klasa 1 liceum i technikum) wzmacnia też w uczniach uczucia patriotyczne. Jeśli chcesz uzupełnić wyprawkę szkolną, poznaj naszą aktualną ofertę.


Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do historii (klasa 1 liceum) – niskie ceny dla uczniów


Planujesz kupić zeszyt ćwiczeń lub podręcznik do historii (klasa 1 liceum), który pozwala uporządkować wiadomości wyniesione z lekcji? Z pewnością znajdziesz potrzebną książkę do historii (klasa 1 liceum) w asortymencie naszej księgarni. Oferujemy wydania renomowanych wydawnictw, takich jak np.: OPERON, NOWA ERA, WSiP, ADAMANTAN, GWO. Na wirtualnych półkach dostępne są zarówno podręczniki do historii obejmujące zakres podstawowy, jak i rozszerzony. Mapy, ilustracje i fotografie uatrakcyjniają naukę i ułatwiają przyswajanie treści, inspirując uczniów do samodzielnego zgłębiania tajników historii w domu.


Książka do historii (klasa 1 technikum) – dla absolwentów szkoły podstawowej


Jesteś ciekawy, jaki podręcznik do historii (klasa 1 technikum) jest hitem sprzedażowym? Wiele osób, które wkrótce rozpoczną naukę w technikum wybiera Historia SBR 1 podr. w.2019 OPERON - Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki. To podręcznik przeznaczony dla uczniów szkół branżowych I stopnia, który przedstawia wydarzenia historyczne od starożytności do okresu Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Posiada czytelne mapy i grafiki, jest napisany przystępny językiem, dzięki czemu ułatwia realizację podstawy programowej.
Inna, polecana książka do historii (klasa 1 technikum) to zeszyt ćwiczeń Historia SBR 1 Zeszyt ćwiczeń w. 2019 OPERON - Opracowanie Zbiorowe. Dzięki pytaniom i poleceniom doskonale sprawdza wiedzę uczniów, zachęcając ich do systematycznej pracy.


Księgarnia internetowa Matfel.pl – tani podręcznik do historii (klasa 1 liceum i technikum)


W naszej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz zeszyt ćwiczeń i podręcznik do historii (klasa 1 liceum i technikum) w niskiej cenie. Znajdziesz tu wszystkie wydania niezbędne do nauki, które przygotują Cię odpowiednio do kartkówek i sprawdzianów, a także najważniejszego egzaminu maturalnego. Gwarantujemy dogodne formy płatności i dostarczenie zamówienia w terminie (48 h od momentu zaksięgowania wpłaty). Poznaj nasz asortyment i zamów wybrane tytuły w promocyjnych cenach. Nie czekaj i przygotuj się na nowy rok szkolny już teraz!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Szybkość realizacji, cena - wszystko super
2024-05-28
Księgarnia nigdy mnie nie zawiodła. Książki super, czas dostawy super. Polecam!
pixel