DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Wychowanie do życia w rodzinie - podręczniki do liceum i technikum - klasa 1

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Wychowanie do życia w rodzinie : Klasa 1

Wychowanie do życia w rodzinie do 1 klasy liceum i technikum

Wychowanie do życia w rodzinie to ważny przedmiot szkolny, który porusza tematy seksualności, prokreacji ? przedstawia metody planowania rodziny. Podczas lekcji młodzież wkraczająca w dorosłość uczy się podejmowania odpowiedzialnych decyzji życiowych. W naszej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz nowoczesny podręcznik do WDŻ (1 liceum, technikum) w przystępnej cenie. Proponujemy szeroki wybór tytułów wydawnictw edukacyjnych cenionych przez uczniów i nauczycieli.

Wychowanie do życia w rodzinie - podręcznik (1 liceum, technikum) dla uczniów

Czym powinien cechować się dobry podręcznik do WDŻ (1 liceum, technikum)? Tego typu publikacja powinna charakteryzować się przystępną formą przekazu, zawierać wskazówki wprowadzające do omawiania nowych tematów i mieć atrakcyjną szatę graficzną. Mile widziane są ciekawostki, odniesienia do przykładów z życia i zadania do rozwiązania. Zapamiętywanie materiału mogą ułatwić definicje wyróżnione innym kolorem.

W tej kategorii proponujemy podręczniki do wychowania do życia w rodzinie dla uczniów pierwszych klas liceum ogólnokształcącego i technikum RUBIKON oraz innych oficyn wydawniczych. Na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment o nowe tytuły, dzięki czemu każdy Klient, który dokonuje zakupów w Matfel.pl jest usatyfakcjonowany.

Wychowanie do życia w rodzinie - podręcznik (1 liceum, technikum).

Jaki podręcznik do WDŻ (1 liceum, technikum) warto kupić dla dorastającego dziecka, które rozpoczyna naukę w szkole ponadpodstawowej? Do polecanych opracowań należy podręcznik Wędrując ku dorosłości (autorzy: Teresa Król, Magdalena Guziak-Nowak) wydawnictwa RUBIKON. Książka jest napisana przystępnym językiem, przedstawia zagadnienia z psychologii, socjologii i biologii w interesujący dla nastolatków sposób. Logiczna struktura i podział na tematy umożliwia szybkie odnajdywanie najważniejszych treści. Oczywiście to zaledwie jedna z wielu propozycji, jakie znajdziesz na wirtualnych półkach Matfel.pl

Wychowanie do życia w rodzinie - podręcznik (1 liceum, technikum) w niskiej cenie

W naszej księgarni online kupisz potrzebny podręcznik do WDŻ (1 liceum, technikum) opracowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Oferujemy szeroki wybór książek do wychowania do życia w rodzinie w atrakcyjnych cenach. Naszą zaletą są bezpieczne metody płatności, miła obsługa i niskie koszty wysyłki. Nie czekaj i zamów nowoczesne podręczniki szkolne do WDŻ już dziś!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
2024-04-22
Polecam na 100 % błyskawiczna przesyłka
pixel