SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Religia - Podręczniki

( ilość produktów: 14 )

Podręczniki - Religia : Klasa 1

Religia do 1 klasy liceum i technikum

Lekcje religii pomagają młodym ludziom znaleźć odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące sensu życia i wiary. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom uczniowie szkół ponadpodstawowych mogą zrozumieć sens cytatów biblijnych i przekonać się, że są aktualne również i dziś. W tej kategorii kupisz starannie opracowany podręcznik do religii (klasa 1 liceum i technikum) w atrakcyjnej cenie. Oferujemy publikacje oficyn wydawniczych, takich jak np.: Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa, GAUDIUM, Święty Wojciech, WAM, Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu.

Dobry podręcznik do religii (klasa 1 liceum i technikum) - rozwija duchowo i kształtuje postawy moralne

Czym powinien charakteryzować się podręcznik do religii (klasa 1 liceum i technikum)? Wartościowy katechizm zawiera różnorodne teksty biblijne i ćwiczenia, które skłaniają uczniów do głębokiej refleksji nad swoim życiem duchowym. Odpowiednio skonstruowana publikacja wzmacnia postawy moralne i pomaga usystematyzować wiedzę zdobytą na wcześniejszym etapie edukacji szkolnej. Dobra książka do religii (klasa 1 liceum, technikum) zawiera ciekawostki dotyczące historii Kościoła, motywuje uczniów do modlitwy i zadawania pytań odnośnie Boga, wolności, dobra i zła.

Karty pracy, ćwiczenia, podręcznik do religii (klasa 1 liceum, technikum). Jakie publikacje polecają katecheci?

Chcesz kupić wartościowy podręcznik do religii (klasa 1 liceum, technikum), który został przygotowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej? Pozytywne recenzje katechetów i uczniów zbiera Religia 1. Droga do dojrzałej wiary (red. Ks. R. Mazur, Ks. M. Wojtasik, Wydawnictwo św. Wojciech). Opracowanie zachęca do dyskusji na tematy moralne i wspiera w budowaniu mądrych argumentów. Podręcznik motywuje młodzież do prowadzenia chrześcijańskiego stylu życia, zadawania pytań i szukania odpowiedzi związanych z obecnością Boga w otaczającej rzeczywistości. Zaletą książki jest nowoczesna oprawa graficzna i liczne przytoczenia wersetów z biblii.

Poza podręcznikami do religii oferujemy też karty pracy, ćwiczenia i poradniki metodyczne, dzięki którym nauczyciele mogą przekazać uczniom treści katechetyczne w ciekawy i inspirujący sposób.

Zamów tani podręcznik do religii (klasa 1 technikum i liceum) w naszej księgarni online Matfel.pl!

Kupując podręcznik do religii (klasa 1 technikum i liceum) w naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl uzupełnisz wyprawkę szkolną dla nastoletniego dziecka bez nadwyrężania domowego budżetu. Oferujemy opracowania w konkurencyjnych cenach. Nasi Klienci mogą też skorzystać z taniej wysyłki opłaconych książek. Złóż zamówienie online już dziś i kup nowy podręcznik przeznaczony do nauki religii w 1 klasie szkoły ponadpodstawowej. Sprawdź, jakie katechizmy są obecnie przecenione!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Komiks mógłby być odrobinę lepiej zabezpieczony w paczce..
2023-12-09
Szybko i sprawnie, zgodnie z zamówieniem
pixel