DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Chemia do 1 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 37 )

Chemia do 1 klasy liceum i technikum


Chcesz kupić podręcznik do chemii (klasa 1 liceum i technikum) zgodny z podstawą programową? W tej kategorii znajdziesz potrzebne do nauki tytuły, dzięki którym bez problemu zaliczysz wszystkie kartkówki i sprawdziany z chemii – zdobędziesz umiejętności wymagane na egzaminie maturalnym. Dzięki rozbudowanej ofercie naszej księgarni internetowej Matfel.pl nabędziesz podręcznik do chemii (klasa 1 liceum i technikum) obejmujący zakres podstawowy i rozszerzony. Wiedz, że solidnie wykonane książki do chemii nie niszczą się zbyt szybko, co sprawia, że mogą też służyć kolejnym rocznikom.


Tani podręcznik do chemii (klasa 1 liceum). Poznaj aktualną ofertę podręczników szkolnych


Dobry podręcznik do chemii (klasa 1 liceum) pozwala pogłębić wiedzę na temat tej dziedziny zdobytą w szkole podstawowej. Oferujemy szeroki wybór książek do nauki chemii przeznaczonych dla uczniów liceum ogólnokształcącego renomowanych wydawnictw, takich jak np.: NOWA ERA, WSiP, OPERON, MEDYK, OE Pozdro. Dostępne tytuły opracowane przez wybitnych specjalistów rozbudzają w młodzieży zainteresowanie tym przedmiotem. Każdy podręcznik do chemii (klasa 1 liceum) będący w sprzedaży naszej księgarni przedstawia trudne zagadnienia z chemii ogólnej, organicznej i nieorganicznej w zrozumiały dla uczniów sposób.


Zbiór zadań i podręcznik do chemii (klasa 1 technikum). Atrakcyjne ceny książek do nauki chemii


Zależy Ci na uzyskaniu dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i zamiast liceum wybrałeś naukę w technikum? W naszym asortymencie kupisz podręcznik do chemii (klasa 1 technikum), dzięki któremu zrozumiesz zagadnienia teoretyczne i rozwiążesz wiele typów zadań o różnym stopniu trudności. Podręcznik do chemii (klasa 1 technikum) to zaledwie część naszej oferty. Znajdziesz tu również materiały dodatkowe przeznaczone dla uczniów przygotowujących się do matury z chemii. Dzięki zeszytom ćwiczeń, zbiorom zadań i maturalnym kartom pracy poznasz aktualny stan wiedzy chemicznej, lepiej zrozumiesz wiele zjawisk oraz procesów.


Podręcznik do chemii – klasa 1 liceum i technikum. Odwiedź księgarnię internetową Matfel.pl


Jeśli zależy Ci na tym, aby kupić podręcznik do chemii (klasa 1 liceum i technikum) w przystępnej cenie, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. Oferujemy bogaty wybór podręczników szkolnych do nauki chemii w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy bezproblemową i szybką realizację złożonych zamówień, bezpieczne płatności i różne formy dostawy książek.

W naszej księgarni internetowej Matfel.pl dostępne są również pomocnicze materiały edukacyjne dla nauczycieli, które umożliwiają dostosowanie zajęć do poziomu przygotowania uczniów. Nie czekaj, sprawdź już teraz naszą ofertę!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Wszystko odbyło się sprawnie i bez zarzutu: zamówiony piękny album w interesującej cenie przyszedł do mnie szybko i cieszy oko.
2024-04-13
profesjonalna obsługa zakupionej ksiązki
pixel