SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do języka polskiego - klasa 6 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 21 )

Podręczniki - Język polski : Klasa 6

Język polski do 6 klasy szkoły podstawowej

Język polski to ważny i ciekawy przedmiot szkolny, który pozwala dzieciom poznawać literaturę przy nacisku na kontekst biograficzny różnych twórców. Zachęca do poprawnego wypowiadania się w mowie i w piśmie oraz budzi w uczniach pasję czytelniczą. W naszym asortymencie produktowym znajdziesz nowoczesny podręcznik do polskiego (klasa 6), dzięki któremu Twoje dziecko zda wszystkie kartkówki i egzaminy z wysokim wynikiem!

Podręcznik do polskiego (klasa 6) - szkoła podstawowa

Zastanawiasz się, czym charakteryzuje się dobry podręcznik do języka polskiego (klasa 6)? Wartościowa publikacja jest opracowana przez wybitnych ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w kształceniu językowym dzieci i młodzieży. Wydanie powinno zaciekawiać starszych uczniów atrakcyjną oprawą graficzną i utrwalać wiadomości z poprzednich klas. Treść podręcznika musi prowokować do refleksji, zachęcać do aktywności podczas lekcji i pracy indywidualnej w domu.

Podręcznik do języka polskiego (klasa 6) - najlepsze tytuły

W naszej ofercie dostępne są podręczniki najlepszych wydawnictw na rynku, w tym: GWO,
HARMONIA, L.K. Avalon, NOWA ERA, OPERON, STENTOR, TUTOR, WSiP. Jaki podręcznik do polskiego (klasa 6) jest często polecany przez nauczycieli tego humanistycznego przedmiotu? Popularnym wydaniem jest Między nami 6 (autorzy: Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek) wydawnictwa GWO. Publikacja zawiera interesujące treści literackie, językowe i kulturowe. Dzięki szerokiemu wyborowi ciekawych tekstów książka zachęca dzieci do rozwoju zainteresowań czytelniczych.

Kolejna, wartościowa pozycja to Język polski. Kalendarz szóstoklasisty autorstwa Beaty Fiszer i Małgorzaty Hajduk (GWO). Opracowanie zapewnia solidną powtórkę obowiązującego materiału z języka polskiego. Informacje są dozowane w małych porcjach, co sprawia, że uczeń nie czuje się przytłoczony ilością materiału.

Zamów podręcznik do polskiego (klasa 6) w Matfel.pl - szybka i tania dostawa

Jeśli chcesz kupić nowoczesny i korzystny cenowo podręcznik do polskiego (klasa 6), z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie odpowiedni tytuł. Zapraszamy serdecznie do zakupów. Gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację zamówień online. Przekonaj się już teraz, jakie podręczniki dla szóstoklasistów są obecnie w promocji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6926 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jedyne czego można się "przeczepić" to opakowanie które deszcz rozmoczył. Na szczęście książka jest w stanie nieuszkodzonym.
2024-03-01
Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuje.
pixel