! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do plastyki - klasa 6 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Plastyka : Klasa 6

Podręcznik do plastyki klasa 6 – wybierz najlepszy!

Plastyka jest jednym z obowiązkowych przedmiotów w klasie 6 szkoły podstawowej. Uczniowie bardzo chętnie uczęszczają na lekcje plastyki, ponieważ mogą się na nich odprężyć – obcowanie ze sztuką rozluźnia i sprawia, że umysł dziecka odpręża się. Jednak, również na lekcjach plastyki, dzieci muszą przyswoić niemałą ilość materiału. Dlatego warto dysponować dobrze opracowanymi i przygotowanymi podręcznikami. W naszej internetowej księgarni oferujemy szeroki wybór podręczników do plastyki.

 

Najlepsze podręczniki do plastyki dla 6 klasy

W Matfel oferujemy podręczniki od najbardziej cenionych wydawnictw edukacyjnych w Polsce. Wiemy, że wielu nauczycieli muzyki w szkołach podstawowych, pracuje właśnie z nimi. Polecamy przede wszystkim:

• Plastyka - podręcznik do klasy 6 w wydawnictwie Nowa Era- publikacja jest przeznaczona dla uczniów szkoły podstawowej, uczy twórczego myślenia i aktywnie wspiera wyobraźnię. Nowa Era podręcznik do plastyki klasa 6 to idealna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, dzięki której mogą prowadzić zajęcia i przekazywać dzieciom ważne treści z zakresu plastyki. Publikacja została wydana zgodnie z podstawą programową i zawiera sprawdzone przez wielu nauczycieli treści. Uczniowie dowiedzą się, jak tworzyć prace malarskie, rysunkowe, modelarskie i ceramiczne. Ponadto, znajdą tu informacje na temat fotografii, grafiki komputerowej, rzeźby oraz innych technik artystycznych. Omówiono tu m.in. historię sztuki, pojęcie formy, kompozycji i koloru, pracę z materiałami, techniki twórcze i wiele innych.

• Plastyka - podręcznik do klasy 6 w wydawnictwie WSiP - publikacja jest przeznaczona dla uczniów szkoły podstawowej, którzy chcą poznać podstawy sztuk plastycznych. WSiP podręcznik plastyka kl. 6 szkoła podstawowa to idealna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, dzięki której mogą przygotować zajęcia z zakresu sztuk plastycznych. Publikacja została wydana zgodnie z podstawą programową i zawiera szczegółowe omówienie zagadnień z zakresu plastyki, zawiera również krótkie opisy różnych technik plastycznych, dzięki czemu dzieci będą mogły przyswoić wiedzę w przystępny sposób. Omówiono tu m.in. techniki malarskie, rysunkowe, kolażu, techniki graficzne, prac z materiałów i wiele innych.

• Plastyka SP 6 Podręcznik OPERON – inspiruje do twórczych działań, rozwija kreatywność ucznia. Pozycja pozwala zapoznać się z dziedzictwem kulturowym, dziełami sztuki cenionymi na całym świecie, wspomaga rozwój młodego człowieka i wrażliwość oraz wyobraźnię.


Oferowane przez nas podręczniki zawierają szczegółowe omówienie zagadnień z zakresu plastyki oraz liczne ćwiczenia i zadania, dzięki którym uczniowie będą mogli w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie lekcji. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7844 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Dobra jakość zamówionych pozycji. Szybka realizacja
2024-05-27
Szybka wysyłka
pixel