DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do matematyki - klasa 6 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 12 )

Podręczniki - Matematyka : Klasa 6

Matematyka do 6 klasy szkoły podstawowej

Matematyka to praktyczny przedmiot szkolny, który znajduje zastosowanie w życiu codziennym. Niektórzy uczniowie mają spore problemy ze zrozumieniem matematyki i szybko zniechęcają się do nauki. Rozwiązaniem może być zakup nowoczesnej książki do matematyki, która umożliwi powtórzenie wiadomości z poprzednich klas i pozwoli wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce. W skład asortymentu naszej księgarni internetowej Matfel.pl wchodzą najlepsze podręczniki do matematyki (klasa 6) dla uczniów szkoły podstawowej.

Nowoczesne podręczniki do matematyki (klasa 6) dla uczniów szkoły podstawowej

U nas znajdziesz nowoczesne podręczniki do matematyki (klasa 6), które sprawiają, że uczeń jest w stanie sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nim współczesna edukacja. Dostępne publikacje powodują, że nauka matematyki może być dla dzieci przyjemnością i inspirującą przygodą. Dzięki prostemu językowi, zadaniom wyjaśniającymi tok działań, uczeń potrafi zrozumieć zagadnienia, które początkowo wydawały się mu trudne. Zastanawiasz się, jaka książka do matematyki (klasa 6) szybko znika z wirtualnych półek naszej księgarni online Matfel.pl?

Zbiory zadań, repetytoria, podręczniki do matematyki (klasa 6) - poznaj nasze bestsellery

Wielu rodziców wybiera podręcznik Matematyka z kluczem dla klasy 6 szkoły podstawowej (autorzy: Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Pas) wydany przez wydawnictwo NOWA ERA. Publikacja jest zgodna z zapisami nowej podstawy programowej. Zawiera przykłady szczegółowo rozwiązanych zadań, posiada ciekawą szatę graficzną. Dzięki ćwiczeniom powtórzeniowym ułatwia utrwalenie nabytych wcześniej umiejętności.

Kolejna, polecana książka do matematyki (klasa 6) to Zbiór zadań Matematyka z kluczem dla klasy 6 szkoły podstawowej autorstwa Jerzego Janowicza (NOWA ERA). Opracowanie sprawdza poziom wiedzy uczniów, rozwija zainteresowania matematyczne i utrwala podstawowe umiejętności.

Kup tani podręcznik do matematyki (klasa 6) - atrakcyjne ceny i szybka dostawa

Zamów tanie podręczniki do matematyki (klasa 6) w naszej księgarni internetowej Matfel.pl i skorzystaj z atrakcyjnych promocji. Oferujemy wydania w przystępnych cenach, stale uzupełniając asortyment o nowe tytuły. Złóż zamówienie już dziś i skompletuj wyprawkę szkolną dla szóstoklasisty!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7388 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Produkt dostarczony w stanie nienaruszonym, dostawa szybka.
2024-04-18
Szybko i bezproblemowo, wszystko zgodne z opisem. Polecam sklep
pixel