! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Podręczniki do informatyki - klasa 6 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Informatyka : Klasa 6

Podręczniki do informatyki -klasa 6 szkoły podstawowej

Informatyka jest przedmiotem, który jest lubiany przez większość uczniów. Jednak, nie należy on do najłatwiejszych – wręcz przeciwnie. Materiał, z jakim muszą zetknąć się uczniowie, chociaż jest dopasowany do wieku i możliwości większości uczniów, jest także skomplikowany. Aby móc efektywnie przyswoić jak najwięcej materiału, ważne są odpowiednie podręczniki. Dobry podręcznik do informatyki klasa 6 może być bardzo potrzebny!

 

Podręcznik do informatyki klasa 6 - czego możesz się spodziewać?

Wszystkie oferowane przez nas podręczniki, są napisane na podstawie podstawy programowej. Są zatem dopasowane do umiejętności szóstoklasistów. Podstawowym zadaniem podręcznika do informatyki dla klasy 6 jest umożliwienie uczniom zdobycie wiedzy oraz umiejętności w dziedzinie informatyki. Uczniowie dowiedzą się między innymi, jak korzystać z systemów operacyjnych, tworzyć prosty program komputerowy, jak używać aplikacji biurowych oraz jak korzystać z internetu. Podręcznik do informatyki klasa 6 zawiera wiele przykładów i ćwiczeń, dzięki którym uczniowie będą mogli zastosować nowe umiejętności w praktyce. Podręcznik zawiera również wiele tematów, takich jak zarządzanie plikami, tworzenie grafiki i wideo, tworzenie stron internetowych i wiele innych. Co więcej, podręcznik do informatyki klasa 6 Wsip oferuje szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji sprzętu komputerowego, które uczniowie będą mogli wykorzystać do wykonywania różnych zadań.

 

Informatyka podręcznik kl 6 Wsip – łagodne wprowadzenie do programowania

Autorzy podręczników do informatyki dla klasy 6 wydawnictwa WSiP piszą, że podręcznik ten jest bardzo łagodnym wprowadzeniem do programowania. Podręcznik podzielony jest na różne działy, a każdy z nich wprowadza młodego człowieka w niezwykle ciekawy świat, związany z zagadnieniami około informatycznymi. Z wykorzystaniem tego podręcznika można pracować z młodym człowiekiem ucząc go pracy z najróżniejszymi aplikacjami, liczbami, algorytmami. Bardzo dużym atutem tych podręczników jest podsumowanie, które znajduje się na końcu każdego działu. Uczniowie w klasie 6 z podręcznikiem informatyka podręcznik kl 6 WSiP pracują z edytorami tekstu, arkuszami kalkulacyjnymi, a także z programami prezentacyjnymi. Uczą się także korzystania z wielu programów dostępnych w sieci. Inną godną polecenia pozycją jest „Informatyka” podręcznik do kl 6 wydawnictwa SP. Podręcznik ten zawiera 35 rozdziałów, a w każdym znajdziemy liczne ćwiczenia, które niezwykle rozwijają umiejętności uczniów.

 

Matfel – duży wybór w doskonałych cenach

Nasza internetowa księgarnia oferuje książki do nauki informatyki w szkole podstawowej w konkurencyjnych cenach. Zadbaliśmy o to, aby zaoferować różnorodne podręczniki, tak, aby każdy mógł znaleźć ten, który wymagany jest w jego szkole lub taki, który najbardziej mu odpowiada. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Ekspresowa obsługa i wysyłka, gry dotarły w idealnym stanie, do tego fajna, niska cena. Polecam!
2024-06-16
jak zwykle super
pixel