DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Chemia po francusku

( ilość produktów: 2 )

Książki obcojęzyczne - Chemia : Francuski

Chemia - Książka po francusku

Kategoria "Chemia - Książka po francusku" zapewnia szeroki wybór zasobów związanych z chemią napisanych w języku francuskim. Znajdują się tu nie tylko tradycyjne podręczniki i materiały edukacyjne, ale również zaawansowane prace badawcze i dyskusje na temat nowych odkryć i teorii. Tematyka obejmuje wszystko, od podstaw chemii, przez chemię organiczną i nieorganiczna, aż po chemię biochemiczną i przemysłową.

Kategoria ta jest skierowana do osób, które chcą się uczyć chemii w języku francuskim lub poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Jest to doskonałe miejsce zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z chemią, jak i dla tych, którzy już posiadają solidne podstawy i chcą pogłębić swoje zrozumienie tej nauki.

Książki i inne materiały dostępne w tej kategorii obejmują zarówno podstawowe zasady chemii, jak i jej bardziej skomplikowane aspekty. Niektóre z tematów to struktura atomów, wiązania chemiczne, reakcje, równowaga chemiczna, kinetyka chemiczna, roztwory, kwasowość i zasadowość, termochemia czy chemia kwantowa. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Chemia organiczna - Książka po francusku

Kategoria ta zawiera zasoby dotyczące organicznej chemii napisane w języku francuskim. Materiały te obejmują zarówno podręczniki akademickie, jak i popularnonaukowe książki, które skupiają się na różnych aspektach chemii organicznej, takich jak struktura i reaktywność związków organicznych, mechanizmy reakcji organicznych czy synteza organiczna.

Kategoria ta w naszej księgarni internetowej Matfel.pl jest skierowana do studentów chemii, ale także i wielu innych osób - nauczycieli, badaczy oraz wszelkich osób zainteresowanych chemią organiczną, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu w języku francuskim. Książki są napisane w sposób dostępny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych czytelników, dzięki czemu każdy, kto zna francuski, może znaleźć coś dla siebie.

Czytając te książki, można nie tylko zdobyć solidne podstawy z zakresu chemii organicznej, ale także poznawać najnowsze odkrycia i badania w tej dziedzinie, jak również doskonalić swoje umiejętności językowe.

 

Podręczniki akademickie chemii po francusku

Bogaty asortyment naszej księgarni internetowej Matfel.pl zawiera także zasoby edukacyjne stworzone i skierowane do studentów i profesjonalistów poszukujących wiedzy z zakresu chemii na poziomie akademickim w języku francuskim.
Podręczniki obejmują szeroki zakres tematów związanych z chemią, od podstawowych poziomów, takich jak chemia organiczna i nieorganiczna, po bardziej zaawansowane tematy, takie jak biochemia i chemia fizyczna. Dostępne zasoby mogą również obejmować notatki z wykładów, ćwiczenia laboratoryjne, testy i quizy, wszystko po francusku.

Ta kategoria jest szczególnie przydatna dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z chemii w języku francuskim, co może być wartością dodaną dla tych, którzy planują studiować lub pracować w obszarze naukowym we Francji lub innych krajach francuskojęzycznych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
bardzo miła obsługa i szybka relizacja zamówienia.
2024-04-13
Fajnie, szybko i sprawnie!
pixel