SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do religii - klasa 3 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 18 )

Religia do 3 klasy szkoły podstawowej


Edukacja religijna pozwala kształtować postawy moralne i wzbogaca duchowo dziecko. Ważnym aspektem tego procesu są odpowiednie środki opracowania dostosowane do wieku najmłodszych. Wartościowy i atrakcyjnie wydany podręcznik do religii (klasa 3) zachęca uczniów do poznawania wiary chrześcijańskiej i postaci ich przewodnika Jezusa. W naszej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz najlepsze podręczniki do religii (klasa 3) polecane przez katechetów.


Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do religii (klasa 3) – kluczowy element edukacji religijnej


Zeszyt ćwiczeń i podręcznik do religii (klasa 3) pozwala poznać i zrozumieć doktryny oraz obrzędy katolickie. Różnorodne zadania, ilustracje i teksty biblijne aktywizują uczniów, zachęcają do zadawania pytań podczas lekcji.

Oferujemy książki do religii znanych oficyn wydawniczych, takich jak np.: GAUDIUM, JEDNOŚĆ, WAM, Wydawnictwo Św. Stanisława BM, Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża.


Podręczniki do religii (klasa 3) – poznaj naszą ofertę wydawniczą


Zastanawiasz się, jaki podręcznik do religii (klasa 3) pozwala zrealizować cele katechetycznie i jednocześnie jest napisany przystępnym językiem? Wielu katechetów poleca katechizm Przyjmujemy Pana Jezusa (Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Adam Berski) wydany przez Wydawnictwo Św. Stanisława BM. To atrakcyjna graficznie publikacja opracowana przez specjalistów. Książka została stworzona z myślą o młodszych uczniach, która pozwala im kontynuować kształcenie duchowe. Pozwala zbudować trwałą i żywą więź z Bogiem.

Inny, rekomendowany podręcznik do religii (klasa 3 szkoła podstawowa) zgodny z programem nauczania to Jezusowa Wspólnota Serc 3 (praca zbiorowa) oficyny WAM. Opracowanie wprowadza dzieci w życie z Eucharystią, uczy podstawowych modlitw i wyjaśnia najważniejsze obrzędy liturgiczne.


Kup tani podręcznik do religii (klasa 3) w księgarni internetowej Matfel.pl


Chcesz kupić tani podręcznik do religii (klasa 3), który zachęci dziecko do kontynuowania praktyk religijnych po przystąpieniu do I Komunii Świętej? W naszej księgarni online znajdziesz szeroki wybór tytułów w bardzo korzystnych cenach. Złóż już dziś zamówienie i otrzymaj przesyłkę w ciągu kilku dni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Wszystko super
2024-03-02
jestem zadowolona
pixel