DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do muzyki - klasa 3 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 3 )

Podręczniki - Muzyka : Klasa 3

Podręczniki do muzyki szkoła podstawowa kl 3

Matfel to księgarnia internetowa, w której można znaleźć wiele cennych i przydatnych rozwiązań, które sprawdzą się idealnie zarówno w pracy, prywatnym czy domowym gabinecie, a także i w szkole czy pokoju dziecięcym. Wśród naszego szerokiego i zróżnicowanego asortymentu można znaleźć między innymi podręczniki do szkoły podstawowej dla uczniów klasy 3.

Zapewniamy bardzo szeroką gamę podręczników dla uczniów szkoły podstawowej klasy 3 do nauki muzyki. W ofercie znajdują się podręczniki muzyka klasa 3 Nowa Era, WSiP, Operon i innych. Wszystkie podręczniki są starannie wyselekcjonowane i dopasowane do programu nauczania.

Każdy podręcznik muzyka klasa 3 jest dostosowany do wieku i potrzeb dzieci. Zawierają wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego przedmiotu, w tym wprowadzenie do muzyki, interpretację i słuchanie muzyki, zabawy muzyczne, ćwiczenia, gry i inne.

Ponadto książki te są również bogato ilustrowane, dzięki czemu dzieci mogą w łatwy sposób utrwalać i przyswajać wiedzę. Ułatwia to lepsze zrozumienie tego przedmiotu i zachęca do dalszej nauki.

 

Muzyka klasa 3

Muzyka klasa 3 to przedmiot, który pozwala dzieciom rozwijać swoje zainteresowania muzyczne i zdobywać nowe umiejętności. Uczniowie dowiadują się więcej o różnych gatunkach muzycznych, ich charakterystyce, historii i cechach. Poznają też zasady tworzenia i wykonywania muzyki, a także uczą się wykonywać utwory muzyczne na różnych instrumentach.

Nauka muzyki w klasie 3 to również szansa na poznanie i zrozumienie środowiska muzycznego. Uczniowie mają możliwość poznania twórczości różnych kompozytorów i wykonawców, przy czym ich wiedza wzbogaca się z każdym kolejnym utworem.

 

Muzyka klasa 3 Nowa Era

Muzyka klasa 3 Nowa Era to podręczniki do nauki muzyki dostępne w wydawnictwie Nowa Era. Są one przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej klasy 3 i są idealnym uzupełnieniem programu nauczania.

Książki te są atrakcyjne i ciekawie ilustrowane, a wszystkie treści są przedstawione w sposób przystępny i jasny. Zawierają one również szereg ćwiczeń i zabaw, dzięki którym dzieci będą mogły utrwalać i rozwijać swoją wiedzę.

 

Podręcznik muzyka klasa 3

Podręczniki do muzyki szkoła podstawowa kl 3 to niezbędna pomoc dydaktyczna do nauki tego przedmiotu. Zawiera on informacje dotyczące muzyki, jej historii, twórczości i wykonawców oraz wszystkie niezbędne informacje, które pomogą uczniom w lepszym zrozumieniu tego przedmiotu.

Książka zawiera również zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom praktyczne zastosowanie poznanej wiedzy. Ćwiczenia te są przedstawione w formie gier i zabaw muzycznych, które dostarczą uczniom wiele przyjemności i pozwolą im się w pełni cieszyć nauką.

Dzięki podręcznikom do muzyki szkoła podstawowa kl 3 oferowanym na stronie matfel.pl Twoje dziecko będzie miało możliwość zdobycia wiedzy z zakresu muzyki w przyjemny i efektywny sposób.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
2024-07-11
Szybko i sprawnie.polecam
pixel