DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do nauczenia początkowego - klasa 3 - szkoła podstawowa

( ilość produktów: 71 )

Podręczniki do nauczania początkowego klasa 3


Podręcznik do nauczania początkowego dla trzecioklasistów powinien wspierać ich w zdobywaniu wiedzy polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. W tego typu publikacjach mile widziane są różnorodne ćwiczenia, które doskonalą zasady ortografii i interpunkcji oraz sprawdzają umiejętność czytania ze zrozumieniem. W naszej kompleksowo zaopatrzonej księgarni internetowej Matfel.pl znajdziesz podręczniki do nauczania początkowego (klasa 3) autorstwa doświadczonych praktyków. Sprawdź, jakie tytuły są polecane przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej!


Nauczanie początkowe klasa 3 – podręczniki dla trzecioklasistów


Oferujemy zeszyty ćwiczeń, materiały dodatkowe i podręczniki do nauczania początkowego (klasa 3) zgodne z nową podstawą programową. Kupisz u nas m.in. wydania oficyny: JUKA, MAC, NOWA ERA, OPERON, SIEDMIORÓG, WSiP. Oferowane publikacje zawierają wychowawcze teksty, które zachęcają do twórczych rozmów podczas lekcji i kształtują system wartości najmłodszych. Treści motywują uczniów do szukania związków przyczynowo-skutkowych, pobudzają wyobraźnię i uczą wyszukiwania wskazanych informacji.


Nauczanie początkowe klasa 3 – podręczniki w niskiej cenie. Księgarnia internetowa Matfel.pl


Jakie podręczniki do nauczania początkowego (klasa 3) są rekomendowane przez doświadczonych nauczycieli? Wielu z nich poleca Elementarz odkrywców 3 cz.4 - Barbara Stępień, Ewa Hryszkiewicz, Małgorzata Ogr (NOWA ERA). Zawiera szeroki wybór tekstów, które wspierają uczniów w czytaniu i słuchaniu ze zrozumieniem. Podręcznik kładzie nacisk na umiejętność współdziałania i motywuje dzieci do samodzielności. Opracowanie zaznajamia trzecioklasistów z różnymi formami wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Dużą wartość merytoryczną oferują materiały dodatkowe, takie jak np. Spotkania z Lekturkiem autorstwa Elżbiety Waszkiewicz i Katarzyny Skoczylas (NOWA ERA). Cztery zeszyty rozbudzają w uczniach pasję czytelniczą i zawierają ćwiczenia o stopniowalnym poziomie trudności.


Kup tanie podręczniki do nauczania początkowego (klasa 3) w księgarni online Matfel.pl


Inwestując w podręczniki do nauczania początkowego (klasa 3) dostępne w naszym asortymencie, możesz uzupełnić wyprawkę szkolną dziecka bez konieczności stania w długich kolejkach. U nas zrobisz szybkie zakupy online, oszczędzając czas i pieniądze.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7385 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Przebieg zamówienie był bardzo szybko , zamówienie przyszło fajnie i solidnie zapakowane i co najważniejsze bez zadrapań czy zadarć na opakowaniu . Córeczka mega zadowolona więc ja również . I polecę te firmę dla każdego
2024-04-17
Polecam, szybka wysyłka. Książka dobrze zapakowana.
pixel