SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Mała Syrenka - bajki do czytania

( ilość produktów: 1 )

Książki - Mała Syrenka : Bajki

Sprezentuj dziecku nową odsłonę klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena, sięgając po bogato ilustrowane bajki Mała Syrenka. Oryginalne opowiadanie książki z 1837 roku porusza historię miłości syreny do księcia. Współcześnie najpopularniejszą adaptacją baśni jest jej interpretacja ze studia Disneya. W ofercie księgarni Matfel.pl znajdziesz zarówno tytuły bliższe oryginałowi, jak i dedykowane fanom popularnej, filmowej animacji.

Współczesne bajki Mała Syrenka - poznaj tradycyjną opowieść w nowej wersji

Klasyczna bajka o Małej Syrence autorstwa Hansa Christiana Andersena przez znawców literatury zaliczana jest do grona najpiękniejszych historii miłości. To równocześnie jedna z najbardziej znanych i cenionych opowieści duńskich braci. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po współczesną interpretację tej klasycznej baśni, zamawiając pięknie ilustrowane bajki Mała Syrenka, z których przynajmniej część bezpośrednio nawiązuje do popularnej animacji Disneya. To bajki dla dzieci do czytania wspólnego z rodzicami oraz bogato ilustrowane, tradycyjne bajki o Małej Syrence do czytania na dobranoc, dedykowane najmłodszym.

Przybliż dziecku jedną z najpiękniejszych miłosnych historii w literaturze, w jej uproszczonej wersji, zamawiając kolorowe bajki Mała Syrenka. Znajdziesz w tym miejscu bajki bliskie oryginałowi oraz mocno uwspółcześnione, wzorowane na historii przedstawionej w popularnej animacji ze studia Walta Disneya. Zapoznaj się z pełnym katalogiem dostępnych tytułów i zamów jedną lub kilka z przygotowanych przez nas propozycji lektur dla maluchów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6926 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, to moje drugie zamówienie i szczerze polecam:)
2024-03-01
Wszystko poszło jak najbardziej sprawnie i szybko. Matfel to moja ulubiona księgarnia internetowa!
pixel