SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Język polski do 4 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 13 )

Język polski do 4 klasy liceum i technikum


Podręcznik do języka polskiego (4 klasa liceum i technikum) powinien wspierać ucznia w kształceniu literackim, kulturowym, językowym, rozwijać jego kompetencje interpretacyjne i pozwalać na świadomy odbiór dzieł literackich. W naszej doskonale zaopatrzonej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz podręcznik (język polski, 4 klasa technikum i liceum), dzięki któremu przyswajanie wiedzy będzie przyjemne i proste. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!


Podręcznik – język polski (klasa 4 liceum i technikum). Zdaj maturę na 100%!


Chcesz kupić podręcznik do języka polskiego (4 klasa liceum i technikum) popularnego wydawnictwa? U nas znajdziesz profesjonalne pomoce naukowe wydawnictwa OPERON, SBM, STORYBOX i wielu innych. Wszystkie opracowania kształtują potrzebę samorozwoju, umiejętności retoryczne i polemiczne.

Jaki podręcznik do języka polskiego (4 klasa liceum i technikum) jest polecany przez nauczycieli tego przedmiotu szkolnego? Dużym szacunkiem cieszy się publikacja Matura. Język polski. Trening przed egzaminem, autorstwa Małgorzaty Kosińskiej-Pułka (wydana przez oficynę SBM). Ten nowoczesny podręcznik uzupełnia i utrwala wiedzę, stanowiąc doskonale przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zawiera testy stworzone na wzór matury z języka polskiego, zgodne z wymaganiami podstawy programowej. Jest napisany językiem, pozbawionym nadmiernej erudycyjności, dzięki czemu każdy uczeń bez problemu zrozumie i przyswoi treść publikacji.


Podręcznik – język polski (klasa 4 technikum i liceum). Zakres podstawowy i rozszerzony


Wiedz, że tytuły dostępne w naszym asortymencie produktowym obejmują zagadnienia z zakresu podstawowego i rozszerzonego. Każdy podręcznik do języka polskiego (4 klasa technikum i liceum), wzbogaca umiejętności komunikacyjne i zawiera terminologię teoretyczno-literacką przydatną dla ucznia szkoły średniej. Jeśli chcesz doskonalić posługiwanie się poprawną polszczyzną i dobrze zdać maturę, z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie odpowiednie materiały.


Podręcznik – język polski (klasa 4 technikum i liceum). Skorzystaj z okazji cenowych


Wybierając podręcznik (język polski, 4 klasa technikum i liceum) z naszej księgarni wysyłkowej z pewnością nie przepłacisz. Nie czekaj, złóż już teraz zamówienie online, dokonaj przedpłaty i czekaj na kuriera!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Super i szybko ! Polecam sklep 
2024-03-01
Wszystko poszło jak najbardziej sprawnie i szybko. Matfel to moja ulubiona księgarnia internetowa!
pixel