DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Geografia do 4 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 10 )

Podręczniki - Geografia : Klasa 4

Geografia do 4 klasy liceum i technikum

W tej kategorii znajdziesz podręcznik do geografii (technikum 4 klasa) przeznaczony dla uczniów szkół ponadstawowych, zgodny z podstawą programową. W naszej bogato wyposażonej księgarni online Matfel.pl oferujemy zarówno publikacje obejmujące zakres podstawowy, jak i rozszerzony. Sprawdź, w jaki podręcznik do geografii (4 klasa liceum) warto zainwestować i skorzystaj z taniej dostawy!

Nowoczesny podręcznik geografia (technikum 4 klasa) - czym się wyróżnia?

Nowoczesny podręcznik do geografii (technikum 4 klasa) zachwyca atrakcyjną oprawą graficzną, rozbudza w uczniach pasję do poznawania tej dziedziny i pozwala uporządkować wiadomości zdobyte podczas zajęć lekcyjnych. Ułatwia zrozumienie relacji człowiek-przyroda i uczy szacunku do planety, na której żyjemy. Świetnie jeśli zawiera podsumowanie każdego działu, co pozwala dobrze przygotować się do kartkówek i sprawdzianów na koniec semestru. Merytoryczne opracowanie sprawia, że uczeń zaczyna postrzegać przestrzeń geograficzną w wieloaspektowy sposób.

Ciekawy podręcznik geografia (4 klasa liceum) - zakres rozszerzony i podstawowy

Zastanawiasz się, jaki podręcznik do geografii (4 klasa liceum) polecają nauczyciele szkół ponadpodstawowych? Do najbardziej wartościowych tytułów zalicza się m.in. wydanie Po prostu geografia autorstwa Izabelli Łęckiej i Mirosława Mularczyka (WSiP). Książka została przystosowana do nowych wymagań MEN, zawiera liczne schematy, mapy, zdjęcia i infografiki, dzięki którym uczniowie łatwiej przyswajają materiał. Dzięki podsumowaniom i zadaniom sprawdzającym typu egzaminacyjnego mogą utrwalić i sprawdzić posiadaną wiedzę.

Kolejnym cenionym wydaniem jest To tylko geografia autorstwa Elżbiety Szkurłat, Jadwigi Kop, Marii Kucharskiej wydawnictwa PWN/NOWA ERA. Ten nowoczesny podręcznik do geografii (4 klasa liceum) zawiera liczne ciekawostki, inspirujące zadania, mapy, atrakcyjnie zilustrowane zagadnienia geograficzne. Gwarantuje łatwe zapamiętywanie treści z lekcji.

Podręcznik do geografii (4 klasa liceum i technikum) - sprawdź promocje Matfel.pl

U nas kupisz przystępny cenowo podręcznik do geografii, który zachęci nastolatka do rozwijania zainteresowań i umożliwi efektywnie przygotowanie się do sprawdzianów oraz egzaminu maturalnego. Sprawdź już teraz, jakie tytuły są przecenione, przejdź przez łatwy proces zakupowy i czekaj na kuriera z wybranymi książkami do geografii!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego zamówienia, ponieważ dotarło ono szybciej niż przewidywany termin dostawy.
2024-04-22
Szybka wysyłka, towar w idealnym stanie, polecam!
pixel