DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Chemia do 4 klasy liceum i technikum

( ilość produktów: 16 )

Chemia do 4 klasy liceum i technikum


Podręcznik do chemii (4 klasa technikum i liceum) powinien usystematyzować zdobytą w poprzednich latach wiedzę i zapewnić odpowiednie przygotowanie do egzaminu maturalnego. W naszej bogato zaopatrzonej księgarni internetowej Matfel.pl kupisz repetytorium, zbiór zadań i merytoryczny podręcznik do chemii (4 klasa technikum i liceum) zgodny z aktualnym stanem wiedzy chemicznej. Przekonaj się, co wchodzi w skład bieżącego asortymentu!


Podręcznik do chemii – klasa 4 liceum. Zakres podstawowy i rozszerzony


W tej kategorii znajdziesz podręcznik do chemii (4 klasa liceum) obejmujący zakres podstawowy, jak i zakres rozszerzony. Jednym z rozchwytywanych tytułów jest cykl zbiorów zadań pt. Pytania maturalne (autorzy to: Joanna Reszko-Zygmunt, Andrzej Persona, Bogdan Tarasiuk) wydany przez wydawnictwo MEDYK. To ciekawe opracowanie, które pozwoli Ci sprawdzić poziom wiedzy z zakresu chemii pod kątem egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu.

Sporym zainteresowaniem cieszy się też repetytorium Trening przed maturą - Chemia (Karol Dudek-Różycki, Michał Płotek, Tomasz Wichur) wydawnictwa OMEGA. Książka omawia najważniejsze zagadnienia chemii organicznej, dzięki ilustrowanym przykładom i zadaniom opisanym przystępnym językiem, zachęca do samodzielnej pracy nie tylko na lekcji, ale i w domu. Kolejna propozycja to interaktywny program Chemia. Budowa atomu CD (praca zbiorowa) wydawnictwa BC.edu. To nowoczesne narzędzie zawiera liczne animacje, zdjęcia i rysunki, urozmaicając naukę.


Podręcznik do chemii (klasa 4 technikum) – obowiązkowe tytuły dla pasjonatów chemii


Jesteś uczniem technikum i zastanawiasz się, który podręcznik do chemii (4 klasa technikum) jest zgodny z obowiązującą programową i jednocześnie przedstawia materiał w interesujący sposób? Rekomendujemy Podstawy spektroskopowych metod badania struktury związków organicznych, autorstwa wybitnego dra Zdzisława Głowackiego (wydawnictwo TUTOR). Książka obejmuje zagadnienia z zakresu chemii rozszerzonej. Przyda się szczególnie uczestnikom olimpiad, konkursów chemicznych, jak i kandydatom na studia na kierunkach przyrodniczych.


Podręcznik do chemii (klasa 4 liceum i technikum) – poluj na okazje cenowe w księgarni Matfel.pl


Jeśli chcesz kupić tani podręcznik do chemii (4 klasa technikum i liceum) z atrakcyjną szatą graficzną i ciekawymi informacjami, złóż zamówienie online już dziś. Czas realizacji zamówień wynosi 24-48 h. Sprawdź aktualne promocje i przygotuj się na nowy rok szkolny!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
Mankamentem jest że Ceneo wysyła prośbę o opinię zanim towary dotrą
pixel