! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Matematyka po francusku

( ilość produktów: 302 )

Książki obcojęzyczne - Matematyka : Francuski

Francuskie podręczniki do matematyki - ucz się języka francuskiego i matematyki w tym samym czasie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle szeroką i zróżnicowaną pod wieloma względami ofertą francuskich podręczników do matematyki dostępnych w naszej księgarni internetowej Matfel.pl. Nasza wszechstronna księgarnia oferuje ogromny wybór książek matematyka po francusku, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim uczniom, którym zależy na doskonaleniu swoich umiejętności matematycznych, ale i lingwistycznych, między innymi takich jak czytanie ze zrozumieniem.

 

Różnorodne poziomy i tematyka - matematyka podręczniki po francusku dla każdej grupy wiekowej i poziomu zaawansowania

W naszym bogatym asortymencie znajdują się matematyka podręczniki po francusku dla osób na najróżniejszych poziomach zaawansowania. Wśród naszej oferty można znaleźć zarówno podręczniki dla młodszych uczniów, jak i studentów wyższych uczelni, a także i naukowców. Wybór odpowiedniego podręcznika z zakresu matematyki po francusku nigdy nie był prostszy – wystarczy zajrzeć do naszego sklepu online Matfel.pl, wybierać artykuły i złożyć zamówienie!

Matematyka książki po francusku obejmują podstawowe zagadnienia, takie jak działania matematyczne, rachunek prawdopodobieństwa czy algebra, ale także pozwalają na naukę bardziej zaawansowanych tematów, jak np. analiza matematyczne czy rachunek różniczkowy i całkowy. Dzięki temu każdy uczeń, niezależnie od swojego poziomu zaawansowania oraz wieku, może wynaleźć idealną pozycję dla siebie!

 

Wybrane tytuły matematyka książek po francusku - sprawdź nasze propozycje

Matematyka książki po francusku stanowią nie tylko doskonałe źródło wiedzy teoretycznej i praktycznej, ale również wspaniałą bazę zadań i problemów matematycznych. Możemy zaproponować wybrane tytuły, które z pewnością zainteresują uczniów w każdym wieku!

1. "Introduction à la Probabilité et à la Statistique" – podręcznik wprowadzający w zagadnienia związane z rachunkiem prawdopodobieństwa oraz statystyką, idealny dla studentów kierunków matematycznych, ale także ekonomii czy kierunków przyrodniczych.
2. "Théorie des Ensembles et Applications" – pozycja oferująca wprowadzenie w tematykę teorii mnogości oraz jej praktyczne zastosowania, np. w logice matematycznej czy analizie funkcjonalnej.
3. "Géométrie & Algèbre-linereum" – podręcznik przedstawiający geometrię analityczną oraz algebrą liniową, podkreślając ich praktyczne znaczenie.
4. "Analyse 1: Théorie et applications" – klasyka analizy matematycznej dla początkujących. Książka omawia najważniejsze zagadnienia związane z matematyką, od analizy funkcji poprzez całki oznaczone.

Nie czekaj i już dziś wybierz matematyka książki po francusku idealne dla Ciebie! Doskonal swój język, posługując się francuskimi pozycjami, a jednocześnie zgłębiaj arkana matematyki. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem każdego miłośnika matematyki oraz języka francuskiego. Z Matfel.pl nauczysz się wszystkiego z przyjemnością!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7842 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Super
2024-05-27
Konik bardzo brzydko i niestarannie opakowany, karton rozerwany, napchany byle czym, wystawał kij od konika, wygląd paczki niechlujny, na szczęście nie było uszkodzeń, a poza tym wszystko było ok,
pixel