DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Bajki o trzech małych świnkach

( ilość produktów: 2 )

Książki - Trzy świnki : Bajki

Klasyczna i uwielbiana przez dzieci książka o trzech małych świnkach to świetny wybór dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. Bajka Trzy Świnki jest chętnie czytana młodym czytelnikom, żywo zainteresowanym przygodami świnek, które chce zjeść zły wilk.

Za autorów oryginalnej historii o Trzech Małych Świnkach uważa się braci Grimm. Do tej pory na rynku wydawniczym pojawiło się jednak wiele adaptacji innych pisarzy, a także książki uzupełnione o różne, kreatywne dodatki.

Różne wydania bajki dla dzieci Trzy Małe Świnki

W księgarni internetowej Matfel dostępne są różne wydania Trzech Małych Świnek. Najmłodszym czytelnikom z pewnością do gustu przypadnie wersja z pacynkami, które doskonale uzupełnić mogą treść opowiadania. Równie ciekawą propozycją jest Tribajka, książka zawierająca, obok historii o Trzech Małych Świnkach, także opowieści o Czerwonym Kapturku i Smoku Wawelskim.

Do tego treść całej książki dziecko musi częściowo uzupełnić samodzielnie – chociażby poprzez dorysowanie, zgodnie z prośbą autorki, skarpetek na nóżkach świnek!  

Bajka o Trzech Małych Świnkach

Bajka o Trzech Małych Świnkach to historia, w której jasno podkreślane są takie cechy, jak wytrwałość czy odwaga. W opowieści tej pokazana jest także siła tkwiąca w działaniach prowadzonych wspólnie – pomimo przeciwności, dobro zawsze zwycięża.

Historia świnek chroniących się przed wilkiem w kolejnych, coraz mocniejszych i trwalszych domkach ukazuje też, jak duże znaczenie ma rodzina – może być wspaniałym wsparciem i pomocą w trudnych chwilach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-17
ograniczona ilość opcji przesyłki i odbioru zamówionych produktów, dodatkowo większość opcji jest płatna.
pixel