! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki ekonomiczne i biznesowe po angielsku - U

( ilość produktów: 324 )

Książki obcojęzyczne - U : Ekonomia Biznes

Odkryj tajniki sukcesu z książkami o biznesie i ekonomii po angielsku

Nasza księgarnia Matfel.pl oferuje Ci zbiór literatury biznesowej prowadzonej przez najbardziej wpływowych myślicieli, przedsiębiorców i coachów motywacyjnych. W celu zwiększenia zrozumienia międzynarodowego biznesu, ta kategoria obejmuje bogaty wybór literatury z różnych dziedzin, takich jak marketing, zarządzanie, finanse, innowacje, przedsiębiorczość i wiele więcej.

Książki są dostępne w oryginalnej wersji angielskojęzycznej, co pomaga nie tylko w opanowaniu języka, ale również w zrozumieniu różnych perspektyw i kultur biznesowych. Ta kategoria jest idealna dla ambitnych osób, które pragną poszerzyć swoje horyzonty i odnieść sukces w świecie biznesu. Bez względu na to, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, doświadczonym menedżerem czy entuzjastą biznesu, te książki dostarczą Ci niezbędną wiedzę i inspirację. Odkryj tajniki sukcesu poprzez umiejętne naśladowanie najważniejszych strategii i technik prezentowanych w tych książkach.

 

Strategie marketingowe w książkach anglojęzycznych

W tej kategorii można znaleźć, między innymi, zasoby książkowe dla osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy o marketingu za pomocą materiałów w języku angielskim. Znajdziesz tutaj różne książki, e-booki i inne materiały autorstwa uznanych na całym świecie ekspertów z dziedziny marketingu.

Nieważne, czy jesteś studentem, profesjonalistą w dziedzinie marketingu czy przedsiębiorcą poszukującym nowych strategii promocji - nasza kategoria umożliwi Ci zanurzenie się w najnowsze trendy i metody marketingowe. Każda pozycja została starannie wyselekcjonowana, aby zapewnić szeroki wybór treści, począwszy od podstaw marketingu, po zaawansowane strategie i techniki. Ta kategoria jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą efektywnie wykorzystać umiejętności marketingowe na globalnym rynku, bądź po prostu poszerzyć swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim w kontekście biznesowym. Zanurz się w świat marketingu z naszą starannie dobraną kolekcją książek w języku angielskim!

 

Taktyki negocjacyjne w anglojęzycznych publikacjach

Ta kategoria została również stworzona dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności negocjacyjne w biznesie za pomocą angielskojęzycznej literatury. Zawiera ona bogate zasoby w postaci książek, artykułów, podcastów i kursów online poświęconych różnym aspektom negocjacji biznesowych. To doskonała przestrzeń dla wszystkich, którzy szukają praktycznych porad, strategii i taktyk, które mogą bezpośrednio wpłynąć na ich efektywność podczas rozmów i negocjacji z partnerami biznesowymi. Dzięki dostępnym tutaj materiałom, użytkownicy będą mieli okazję zgłębić temat negocjacji od podstaw, do wyrafinowanych technik przystosowanych do różnych sytuacji biznesowych. Kategoria ta jest także miejscem, gdzie można nauczyć się języka biznesu na płaszczyźnie międzynarodowej, co otworzy drogę do globalnych negocjacji. Wszystko to dostępne jest w angielskim języku, który jest nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu na arenie międzynarodowej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7842 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Księgarnia nigdy mnie nie zawiodła. Książki super, czas dostawy super. Polecam!
2024-05-28
Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam ksiegarnie Matfel.
pixel