DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Słoweński - Nauka języków obcych

( ilość produktów: 2 )

Nauka języków obcych - Słoweński

Odkryj tajniki języka słoweńskiego z najlepszymi materiałami dydaktycznymi 

Szukasz najlepszej książki do nauki słoweńskiego? Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę samouczków języka słoweńskiego oraz książek do nauki języka słoweńskiego, które pozwolą Ci szybko i skutecznie opanować ten język na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki naszym materiałom dydaktycznym nauka języka słoweńskiego stanie się przyjemnością, a osiągnięcie biegłości w mówieniu, czytaniu i pisaniu będzie tylko kwestią czasu.


Samouczek słoweńskiego - od podstaw do zaawansowanego poziomu

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne książki do nauki języka słoweńskiego, które pomogą Ci opanować ten język na każdym poziomie zaawansowania. Dla osób zaczynających swoją przygodę ze słoweńskim polecamy samouczek słoweńskiego oraz podręczniki, które krok po kroku wprowadzą Cię w świat gramatyki, słownictwa i konwersacji w języku słoweńskim.

Jeśli posiadasz już pewne podstawy, możesz sięgnąć po bardziej zaawansowane książki do nauki języka słoweńskiego, które pomogą Ci zgłębić tajniki tego języka i opanować go na wyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz także materiały dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności językowe, takie jak książki do nauki konwersacji czy specjalistyczne słowniki.
Dzięki naszym podręcznikom, ale i licznym pomocom naukowym, łatwo, szybko i sprawnie można zapoznać się z podstawami języka, a także i rozwinąć swoje umiejętności – mówienia, słuchania, czytania i pisania, jeśli już uczyliśmy się słoweńskiego wcześniej.


Słowniki i rozmówki - niezbędne narzędzia w nauce słoweńskiego

Każdy, kto uczy się języka obcego, wie, jak ważne są odpowiednie narzędzia, które ułatwią naukę i pomogą w komunikacji z native speakerami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno słownik polsko słoweński, jak i rozmówki polsko-słoweńskie - wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko zacząć posługiwać się językiem słoweńskim w praktyce.


Słowniki są niezbędne do nauki słownictwa, zwrotów i idiomów, które pomogą Ci swobodnie wyrażać swoje myśli i uczucia w języku słoweńskim. Dzięki słownikowi polsko słoweńskiemu z łatwością przyswoisz nowe słowa i zwroty, które pozwolą Ci płynnie porozumiewać się ze Słoweńcami.

Z kolei rozmówki polsko słoweńskie to idealne narzędzia dla tych, którzy chcą nauczyć się języka słoweńskiego w praktyce. Dzięki nim szybko opanujesz podstawowe zwroty i wyrażenia, które pozwolą Ci porozumiewać się z mieszkańcami Słowenii podczas podróży, pracy czy nauki. Co ważne, tego typu publikacje warto zabrać ze sobą na wakacje do Słowenii, nawet jeśli zamierzamy tam spędzić tylko kilka dni. Słowniki i rozmówki znacznie ułatwiają zapytać o drogę czy zamówić obiad w restauracji.

Nie czekaj dłużej - zacznij swoją przygodę z językiem słoweńskim już dziś! Wybierz odpowiednie dla siebie podręczniki, pomoce naukowe, słowniki, rozmówki czy fiszki, które pomogą Ci osiągnąć swój cel.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Super obsługa
2024-07-11
Wszystko super
pixel