SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Encyklopedia dinozaurów prehistorycznych

( ilość produktów: 2 )

Książki - Dinozaurów i zwierząt prehistorycznych : Encyklopedie

W poznaniu dawnej historii świata pomoże Ci bogato ilustrowana encyklopedia dinozaurów. Tego typu książki to na ogół prace zbiorowe i przekrojowe, opisujące dawny świat z wielu różnych perspektyw. Zwykle zawierają krótki opis kolejnych okresów geologicznych w historii Ziemi, prezentując charakterystyczne dla każdego z nich formy życia, w tym dinozaury, które wzbudzają największą ciekawość wśród młodych odbiorców.

Najlepsze encyklopedie o prehistorii

Uzupełniona setkami kolorowych, szczegółowych ilustracji, zawierająca ciekawe informacje encyklopedia dinozaurów i zwierząt prehistorycznych to dobry pomysł na prezent dla wielu dzieci interesujących się tego typu tematyką, a także dla starszych odbiorców, którym zależy na poszerzeniu swojej dotychczasowej wiedzy. W ofercie sklepu matfel.pl znajdziesz leksykony zawierające mnóstwo przydatnych informacji na temat największych zwierząt, jakie kiedykolwiek stąpały po ziemi, pływały w oceanach i morzach lub szybowały w powietrzu. Encyklopedia dinozaurów prezentuje rysunki przedstawiające wybrane gatunki tego typu zwierząt, opisuje ich zachowania i miejsca, w których występowały. Takie książki z pewnością spodobają się wielu uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej oraz starszym dzieciom zainteresowanym prehistorią.

Kolorowa encyklopedia dinozaurów to kompendium wiedzy o prehistorycznych zwierzętach i świecie, który już minął. Taka książka będzie wartościowym prezentem i przydatną pomocą naukową dla dziecka zainteresowanego historią, biologią lub geografią. Jeśli jest Ci potrzebna inna encyklopedia, na przykład geograficzna, o wynalazkach czy największych odkryciach, przyjrzyj się pozostałej części naszej oferty. Zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Bardzo dobry kontakt z Księgarnią. Sprawna realizacja zamówienia. Polecam.
2023-12-09
Super!!!!
pixel