DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki ekonomiczne i biznesowe po angielsku - Y

( ilość produktów: 146 )

Książki obcojęzyczne - Y : Ekonomia Biznes

Książki o ekonomii i biznesie po angielsku na Y w Matfel.pl

Kategoria książki o ekonomii po angielsku na Y to doskonałe miejsce dla wszystkich pasjonatów biznesu, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie. Znajdziesz tu bogatą ofertę książek z różnych dziedzin ekonomii, które napisane są po angielsku. Niezależnie od tego, czy interesujesz się zarządzaniem, marketingiem czy negocjacjami, na pewno znajdziesz tu coś odpowiedniego dla siebie.

 

Książki o biznesie po angielsku na Y

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór książek o biznesie, które napisane są po angielsku. Będą to zarówno publikacje dla początkujących, jak i zaawansowanych. Dzięki nim będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności zarządzania, dowiedzieć się więcej o strategiach marketingowych czy poznać tajniki negocjacji. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele biznesowe, książki z tej kategorii z pewnością Ci w tym pomogą.

 

Książki o negocjacjach w języku angielskim na Y

Negocjacje są nieodłącznym elementem biznesowego świata. Aby móc efektywnie prowadzić rozmowy i osiągać korzystne dla siebie rezultaty, warto poszerzać swoją wiedzę na ten temat. W kategorii książki o negocjacjach w języku angielskim na Y znajdziesz wiele cennych publikacji, które pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności negocjacyjne. Dowiesz się, jak skutecznie budować relacje z kontrahentami, jakie techniki stosować w trudnych sytuacjach czy jak osiągać korzystne dla obu stron porozumienia.

 

Marketing po angielsku na literę Y

Jeśli interesuje Cię marketing i chciałbyś poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie, to kategoria marketingu po angielsku na literę Y to idealne miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tu książki, które przedstawią Ci najnowsze trendy w tej dziedzinie, omówią różne strategie marketingowe i podpowiedzą, jak skutecznie promować swoje produkty lub usługi. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący czy zaawansowany w temacie marketingu, na pewno znajdziesz tu coś odpowiedniego dla siebie.

 

Ekonomia a biznes

Ekonomia i biznes to nierozerwalnie ze sobą powiązane dziedziny. Dlatego poszerzanie swojej wiedzy z zakresu ekonomii może być bardzo wartościowe dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją karierę biznesową. Książki o ekonomii po angielsku na Y to doskonały sposób na poznanie podstawowych koncepcji i teorii ekonomicznych, które mogą być przydatne w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej czy podejmowaniu strategicznych decyzji.

 

Książki o ekonomii po angielsku na Y - różne zagadnienia

Kategoria książki o ekonomii po angielsku na Y oferuje publikacje z różnych obszarów ekonomii. Odkryjesz tu książki dotyczące makroekonomii, mikroekonomii, finansów, bankowości, inwestycji czy ekonomii międzynarodowej. Bez względu na to, czy jesteś studentem, specjalistą czy przedsiębiorcą, znajdziesz tutaj wiele cennych informacji, które mogą Ci pomóc w codziennej pracy czy dalszym rozwoju zawodowym.

 

Podsumowanie

Kategoria książki o ekonomii po angielsku na Y to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę w dziedzinie biznesu i ekonomii. Znajdziesz tu wiele cennych publikacji na temat zarządzania, negocjacji oraz marketingu. Dzięki nim będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności, zdobywać nowe informacje i dowiedzieć się więcej o tej fascynującej dziedzinie. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, specjalistą czy przedsiębiorcą, książki o ekonomii po angielsku na Y przyczynią się do Twojego rozwoju zawodowego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
2024-07-11
Super
pixel