! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł
Angielski Kurs dla wiecznie początkujących - praca zbiorowa
Super cena

Cena regularna89,90 zł
57,96 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 57,45 zł
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Angielski Kurs dla wiecznie początkujących to unikalny pakiet dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę, a chcą swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Długa przerwa w nauce?

Masz wrażenie, że połowa słówek wyleciała ci z głowy?

Kolejny raz zaczynasz powtarzać materiał od podstaw?

Chcesz swobodnie mówić po angielsku, ale wciąż wydaje ci się, że mało umiesz?

Jeśli tak ? kurs dla wiecznie początkujących jest właśnie dla ciebie!

To unikalny pakiet dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę i chcą swobodnie komunikować się w języku angielskim. W podręczniku znajdziesz materiał zaplanowany na 7 tygodni nauki, a także przydatny słowniczek angielsko-polski. Zróżnicowane lekcje, wzbogacone o nagrania profesjonalnych lektorów, i program komputerowy pozwalający utrwalić słownictwo i konstrukcje gramatyczne z lekcji sprawią, że wciągniesz się w naukę angielskiego. Dzięki interesującym tekstom poznasz kulturę brytyjską i aktualne problemy społeczne, a na koniec? z zaskoczeniem odkryjesz, jak dużo już umiesz!

W każdym tygodniu nauki poznasz:

  • przydatne słówka, zwroty, przykładowe zdania i dialogi
  • porcję gramatyki dopasowaną do poziomu lekcji
  • prawidłową wymowę dzięki nagraniom

Sprawdź się!

  • Słuchaj nagrań wszystkich słówek i wyrażeń udźwiękowionych przez native speakera
  • Rozwiązuj ćwiczenia i testy podsumowujące z kluczem odpowiedzi
  • Wykorzystuj różne metody nauki: interaktywne ćwiczenia i gry językowe w programie komputerowym
  • Poznaj ciekawostki o krajach anglojęzycznych

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i znających podstawy. Dzięki nauce z kursem możesz osiągnąć poziom średnio zaawansowany (B2).

Wymagania techniczne (dot. programu): Windows XP/Vista/7/8/10 PL.

EAN: 9788366949652

Najczęściej zadawane pytania

Czy znajomość języków obcych jest obecnie ważna?

Zdolność mówienia i pisania w innym języku jest dziś bardzo cenna. Języki sprawdzają się podczas różnego typu wyjazdów, pozwalają na branie udziału w koloniach, wyruszyć na urlop albo wybrać się na studia za granicą, a później zdecydować się tam na pracę. Ponadto ogromna ilość polskich przedsiębiorstw oczekuje znajomości co najmniej jednego języka – zwykle angielskiego – na średnio zaawansowanym lub wysokim poziomie. Dobra znajomość języka obcego pozwala znaleźć interesującą pracę, rozmawiać z osobami z innych państw i realizować się za granicą.

Jaki wpływ na rozwój dzieci ma nauka języka obcego?

Regularna nauka języków obcych ma istotny wpływ na rozwój umysłowy, a w szczególności w przypadku najmłodszych uczniów. Dzieci, które uczą się języka obcego rozwijają swoją pamięć i koncentrację, i również rozszerzają horyzonty, zdobywają cenną wiedzę o świecie oraz kształcą społeczną świadomość. Prócz tego nauka kolejnych słów pobudza umysł do wysiłku, co skutecznie opóźnia wystąpienie różnych dolegliwości, na przykład Alzheimera.

Czy możliwa jest nauka obcych języków w starszym wieku?

Wiele ludzi sądzi, że osoby w starszym wieku nie powinny już uczyć się języków obcych, bo nie mają już umiejętności dzieci, przez które potrafią łatwo opanowują kolejne słowa i szybko rozumieją zasady panujące w konkretnym języku. To jednak nieprawda – w starszym wieku również można nauczyć się języków obcych, jednak trzeba poświęcić na to zdecydowanie większą ilość czasu i cierpliwości. Nie bez znaczenia również motywacja do zdobycia nowej wiedzy i nowych umiejętności.

Jakim sposobem samodzielnie uczyć się innych języków?

Aby poprawnie uczyć się w pojedynkę języków obcych, warto zakupić podręczniki z zeszytem ćwiczeń na właściwym poziomie i znany słownik. Jeszcze przed rozpoczęciem nauki, należy zanotować gdzieś zapis fonetyczny poszczególnych liter. Następnie już można zacząć naukę, i regularnie stosować podręcznik oraz ćwiczenia. Należy zakupić także książkę ze słówkami i wyrażeniami, które powinno się znać na konkretnym poziomie, a także czytać książki i słuchać muzyki oraz oglądać filmy w oryginale.

Czego można się spodziewać książkach do języków obcych?

W publikacjach – zarówno w podręcznikach, jak i w ćwiczeniach – do obcych języków można zauważyć mnóstwo wyjaśnień i ćwiczenia do rozwiązywania, treści do przeczytania, a także CD do słuchania z różnymi nagraniami. Oprócz tego w publikacjach znajdują się także słówka i wyrażenia, jakie trzeba znać na danym poziomie znajomości języka, rozwiązania do licznych ćwiczeń i transkrypcje nagrań.

Zeszyty z zadaniami do języka obcego do szkoły.

Zapewniamy nie tylko podręczniki do nauczania języków obcych, ale i zeszyty ćwiczeń z licznymi ćwiczeniami, które wspomagają rozwijać swoje umiejętności. Dzięki ćwiczeniom znacznie prościej także zapamiętywać słownictwo i uczyć się wykorzystania poszczególnych rozwiązań w kontekście. Posiadamy zeszyty ćwiczeń na różnorakich poziomach. Sporo z tych wydań na co dzień wykorzystuje się w na zajęciach w szkole albo na szkoleniach, a niektóre świetnie będą się nadawać do nauki w domu.

Producent
Kod produktu
463899
Rok wydania
2022
Elementy
238
Oprawa

Oprawa Skórzana

Twarda
Format
194x256 mm
Data premiery
2022-01-18
Autorzy
Praca zbiorowa
Waga
664 g
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8042 opinii
2024-06-20
Duży wybór książek, szybka wysyłka, polecam!
2024-06-20
wszystko ok
pixel