Gra Władca Pierścieni Podróże przez Śródziemie Udręki pustkowi - Rebel
Spotkaj nowych przeciwników, zdobądź nowe przedmioty i odkryj nową rolę!
Zintensyfikuj swoją zabawę i odkryj, z kim jeszcze możesz skrzyżować losy w swojej rozgrywce!
Władca Pierścieni - Podróże przez Śródziemie: Udręki pustkowi to pakiet uzupełniający, który poszerza grę o 3 unikatowe, detalicznie stworzone, surowe plastikowe figurki wroga, które pojawiają się w kampanii Zarzewie wojny i Zatrute Przyrzeczenie. W pakiecie znajdują się także 5 nowych przedmiotów i karty nowych ról, które sprawią, że twoja przygoda stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.
Należy zwrócić uwagę na to, że do gry w tym zestawie wymagana jest posiadanie zarówno podstawowego wydania gry Władca Pierścieni - Podróże przez Śródziemie, jak i rozszerzenia Zarzewie wojny!
Co to za gra, Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie?
To pełna kooperacji, przygodowa gra fantasy, która przeznaczona jest dla 1-5 graczy. Będziesz mógł wraz ze swoimi przyjaciółmi wcielić się w role znanym z powieści J.R.R. Tolkiena, Władca Pierścieni. Tak jak bohaterowie powieści, gracze będą mogli przemierzać Śródziemie, stawić czoło zbrodniczym łotrzykom, podejmować śmiałe decyzje i walczyć ze złem zagrażającym tej krainie.
Zawartość:
- Figurka Lorda Angona
- Figurka Czarnoksiężnika z Angmaru
- Figurka Eadris
- 6 kart z umiejętnościami - rolami
- 5 kart z przedmiotami
- Liczba graczy: 1 - 5
- Przewidywany czas gry: mniej więcej 60 - 120 minut
- Wiek: od 14 roku życia
EAN: 841333118051