SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe
Super cena

Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - Opracowanie zbiorowe

Cena regularna12,99 zł(Zniżka 11%)
11,55 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,93 zł
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Myśl, trenuj, rozwiązuj! Seria „Dla mądrego nic trudnego” wydana pod patronatem MENSA* POLSKA, to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogimnastykować umysł. W trzech częściach serii znajdują się zadania, rebusy i łamigłówki o różnym stopniu trudności - dla początkujących (część pierwsza), dla wtajemniczonych (część druga) i dla prawdziwych mądrali (część trzecia). Każda książka zawiera aż 50 różnorodnych zadań, dzięki którym dziecko nauczy się logicznego myślenia. Już Kartezjusz mawiał: Myślę, więc jestem! *Mensa jest międzynarodowym stowarzyszeniem zrzeszającym osoby o wyjątkowo wysokim ilorazie inteligencji - IQ.

EAN: 9788382402155

Najczęściej zadawane pytania


Jak można kupić książeczki edukacyjne dla dzieci?

Zakup książeczek edukacyjnych dla najmłodszych dzieci w naszym sklepie internetowym Matfel jest niesamowicie prosty a także zajmuje jedynie kilka minut. Wystarczy swoje pozycje umieścić w koszyczku, a później złożyć zamówienie. W razie nurtujących wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu – zapewniamy wysokiej jakości pomoc i doradztwo. Prócz tego oferujemy szybką i bezpieczną wysyłkę na obszarze całego kraju, a także i poza granicami. Zapraszamy do sprawdzenie naszych artykułów.

W jakim miejscu warto zakupić książeczki edukacyjne dla najmłodszych dzieci?

Książki edukacyjne na różnorodne tematy dla dzieci w różnym wieku można znaleźć w naszym sklepie internetowym Matfel. Gwarantujemy książeczki edukacyjne do pisania, czytania i liczenia, a również tomiki przedstawiające w interesujący sposób fakty oraz ciekawostki, które sprawiają, że dziecko rozpoczyna interesować się tym, jak wygląda otaczający nas świat. W naszym niezwykłym asortymencie można też natrafić na książeczki, które pomagają rozwijać mądrość, fantazję lub empatię.

Pozycje edukacyjne dla dzieci do poszerzania logicznego myślenia oraz pomysłowości.

Oczytanie to nie wszystko. W życiu liczy się także wiele różnorodnych umiejętności, takich jak na przykład inteligencja, pomysłowość, inteligencja emocjonalna itp. W naszej księgarni internetowej można znaleźć sporą ilość książek edukacyjnych dla najmłodszych dzieci w wieku poniżej 5 roku życia, które mają na celu dbać o inteligencję, inteligencje emocjonalną i kreatywność a także i rozumowanie logiczne. Wśród naszych propozycji można także natrafić na pozycje, które wspierają w uczeniu się nowego słownictwa, a również i książeczki, które pozwalają maluchowi poznawać świat, jaki nas otacza.

Z jakiego powodu należy kupić książeczki edukacyjne z faktami a także ciekawostkami dla najmłodszych?

Książki do nauki i zabawy z faktami oraz ciekawostkami o świecie to znakomity prezent dla dzieci w każdym wieku. Takie książeczki są wielobarwne, zawierają ładne rysunki, a ich font jest wyrazista i przeznaczona dla czytelników mających poniżej 5 lat, jak i dzieci starszych. książki z faktami i ciekawostkami pozwalają dzieciom powiększyć własną wiedzę na takiego rodzaju tematy jak zwierzęta, rośliny, produkty spożywcze, przedmioty, których używa się codziennie, a również i podróże po Polsce i świecie, astronomia, wydarzenia historyczne, zabytki, wielkie odkrycia itd.

Jaki wpływ mają książeczki do nauki i zabawy na maluchy?

Książeczki do nauki i zabawy mają duży wpływ na maluchy. Dobrze wybrane książki pozwalają na prawidłowy rozwój dziecka. Pozycje, jakie można znaleźć w bogatej ofercie naszej księgarni internetowej, rozbudzają zmysłu malucha, pozwalają ćwiczyć inteligencję, inteligencję emocjonalną a także pomysłowość, prócz tego wspomagają w nauce czytania, pisania i liczenia. Z kolei książeczki dla starszych dzieci pozwalają zapoznać się z ciekawymi faktami i ciekawostkami ze świata, między innymi na temat astronomii, wynalazków, niezwykłych odkryć, zabytków, podróży, fauny i flory, genealogii itp

Książeczki edukacyjne dla najmłodszych dzieci, które umożliwiają odkrywanie otaczającego nas świata.

W naszym bogatym i różnorakim asortymencie można także odnaleźć pozycje edukacyjne dla dzieci, które umożliwiają najmłodszym dzieciom odkrywać otaczający nas świat. Dla dzieci mających do 3 lat polecamy książki o zwierzętach, roślinach, produktach spożywczych a także rzeczach codziennego użytku, a także i opowiastki z życia wzięte o ich rówieśnikach, którzy między innymi pierwszy raz w życiu idą na wizytę do lekarza dentysty bądź na zakupy do sklepu. Zaś dla dzieci starszych mamy książeczki o nauce o gwiazdach, najbardziej znaczących odkryciach w historii świata, różnorakich wydarzeniach historycznych albo geografii Polski i świata.

Jakiego rodzaju książki wybrać dla 2 latka?

Zapewniamy wielką a także bardzo zróżnicowaną kolekcję książek dla dwulatków. Wśród niej są książeczki do nauki, które ułatwiają dzieciom właściwie się rozwijać. Mamy między innymi książki do rozwoju inteligencji i kreatywności. Oferujemy również pozycje które wspomagają naukę czytania, liczenia i rysowania, a także i takiego typu książki, w których prezentuje się zwierzęta lub przedmioty codziennego użytku, jakie stosuje się na co dzień. Tego rodzaju pozycje powodują, że maluch wzmacnia logiczne myślenie, wzbogaca zakres słów, które zna, a również wzbogaca ogólną wiedzę.

Kiedy najlepiej kupić książeczki do nauki dla dzieci?

W naszym bogatym asortymencie można natknąć się na wiele różnych książek do nauki dla maluchów w różnym wieku, a przede wszystkim dla tych najmłodszych. Gwarantujemy wysokiej jakości książeczki dla najmłodszych dzieci w wieku dwóch, trzech, czterech, pięciu lat oraz dla dzieci starszych. Nasze książki umożliwiają najmłodszym zapoznać się z ciekawym światem, nauczyć się pisania, czytania i liczenia. Książeczki edukacyjne pomagają również zdobywać im cenne umiejętności, które bywają potrzebne następnie w szkole i w całym życiu dorosłym. Gdy nie jesteś pewien, jakie książeczki będą odpowiednie, zwróć uwagę na okładkę – na ogromnej części z nich wydawcy zamieściły informację o tym, dla jakich dzieci należy je kupić.

Kiedy należy nauczyć malucha czytać?

Nauka czytania ma miejsce w pierwszej klasie w szkole podstawowej, gdy dziecko ma 6 czy 7 lat. Jednak psychologowie zauważają, że nie należy czekać do tego czasu, aby wzbudzić zainteresowanie swojej pociechy literkami. Po książeczki edukacyjne, jakie pozwalają oswoić się z pisaniem i czytaniem, można sięgać nawet bardzo wcześnie, ponieważ już wtedy, kiedy dziecko ma 2-4 latka. Książeczkę z łatwymi słowami i literami można przedstawić maluchowi jeszcze zanim skończy pierwszy rok życia. Według specjalistów właśnie w ten sposób maluch nie będzie miało problemów z czytaniem, co się często zdarza.

Jakiego rodzaju książki do nauki i zabawy powinno się zakupić dla 3 latka?

W naszym bardzo szerokim asortymencie można odnaleźć interesujące rozwiązania różnego typu w tym również takie jak książeczki dla maluchów w wieku 3 lat. Takie książki znakomicie wpływają na rozwój malucha, pozwalają poszerzyć znajomość jego słów, wspierają rozwój logicznego myślenia oraz zwiększają jego ogólną wiedzę o świecie. Dla maluchów w wieku trzech lat zalecamy książki edukacyjne do czytania, pisania, liczenia albo odróżniania kształtów oraz kolorów. Zapewniamy także książeczki wpływające na rozwój kreatywności, inteligencji, inteligencji emocjonalnej albo z historyjkami z morałem.

Jakie są walory kupowania książeczek edukacyjnych dla dzieci?

Stosowanie książeczek dla najmłodszych na co dzień ma ogromną ilość zalet. Pomagają dzieciom w nauce pisania, czytania, liczenia, odróżniania kształtów, nauczają je kolorów i nie tylko. Czytanie rozszerza zakres słów, rozbudza fantazję a także sprawia radość. Książeczki do nauki dla najmłodszych dzieci umożliwiają również usprawniać inteligencję, empatię oraz kreatywność, a poza tym przedstawiają niezwykle interesujące fakty a także ciekawostki mające związek ze zwierzętami, roślinami, astronomią, geografią, wydarzeniami historycznymi, zabytkami, wielkimi odkryciami itp.

Co to są książeczki do nauki dla najmłodszych?

Książki edukacyjne dla dzieci to niezwykłe pozycje, które są skierowane dla najmłodszych dzieci. Tego typu książki wprowadzają w piękny świat czytania, bawią, nakłaniają do zabawy, ponadto mają zalety edukacyjne. Pozycje do nauki pozwalają kilkulatkom zdobyć umiejętność pisania, czytania, liczenia czy rozpoznawania kształtów. Takie książeczki mogą zawierać informacje na temat zwierząt, geografii Polski oraz różnych regionów świata, istotnych odkryć, zabytków, astronomii, historii, dziejów historycznych i wielu innych zagadnień. Lektury do nauki to znakomite przygotowanie przed rozpoczęciem edukacji w szkole.

Jakiego rodzaju są książeczki edukacyjne dla dzieci?

Książki edukacyjne dla najmłodszych dzieli się na kilka typów. W naszym sklepie internetowym Matfel można znaleźć pozycje dla dzieci w każdym wieku – dla dwulatków, trzylatków, czterolatków, pięciolatków i starszych dzieci. Poza tym książeczki te dotyczą przeróżnych kwestii – pomagają podczas nauki pisania, czytania bądź liczenia, pozwalają rozwijać różne zdolności oraz pozwalają zdobycie wiedzy na temat nauki o gwiazdach, zwierząt, zabytków, wydarzeń historycznych, wielkich odkryć czy geografii Polski oraz świata itp.

W jakim czasie powinno się nauczyć malucha liczyć?

Wśród naszych produktów można także znaleźć książeczki do nauki i zabawy, jakie pomagają najmłodszym zapoznać się z cyframi, a następnie wspierają one podczas nauki rachunków. Chociaż nauka liczenia ma miejsce dopiero w szkole podstawowej, gdy dziecko ma 6 lub 7 lat, to naukowcy polecają, aby rozpocząć tę naukę już po urodzeniu dziecka. Jak się okazało, do trzecich urodzin maluchy mają specjalne umiejętności, które są odpowiedzialne między innymi za zdolność do myślenia abstrakcyjnego. Zaś po 3 roku życia zdolność ta wygasa

Producent
Kod produktu
201010
Rok wydania
2021
Strony
64
Oprawa

Oprawa Skórzana

Miekka
Format
145 x 205
Data premiery
2021-08-16
Waga
0.13 kg
Autorzy
opracowanie zbiorowe
Grupa wiekowa
6 - 8
Seria
Dla mądrego nic trudnego
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 6821 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-21
Wszystko w porządku.
2024-02-21
Polecam - szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem.
pixel