Angielski. Fiszki. Mów śmiało! - Andy Edwins, Maciej Dmochowski
Fiszki. Mów śmiało! Angielski to komplet 600 fiszek do nauki angielskiego ze zwrotami komunikacyjnymi na poziomie średnio zaawansowanym (poziom A2-B2), wysokiej jakości nagraniami wymowy oraz programem multimedialnym z ćwiczeniami i grami językowymi. To innowacyjny kurs konwersacji, który łączy naukę z fiszek z interaktywnym treningiem!
Ucz się z fiszkami przykładowych zdań oraz wzorców komunikacyjnych i mów śmiało! Ćwicz wyrażanie emocji, podążanie za wypowiedzią i prezentację własnego zdania. Poznaj sprytne strategie konwersacyjne jak powtórzenie czy prośbę o wyjaśnienie. Dowiedź się w jaki sposób udzielać rad, wyrażać opinie lub jak podtrzymywać rozmowę.
Ćwicz prawidłową wymowę słuchając nagrań profesjonalnego lektora i baw się językiem grając w gry językowe i rozwiązując różnorodne zadania w programie multimedialnym Aktywny Trening. Korzystaj z kolorowych przegródek: uczę się/powtarzam/umiem i rób szybkie powtórki za pomocą dołączonej memolisty. Twórz własne playlisty nagrań wymowy, ucz się mobilnie oraz zabieraj fiszki gdzie tylko chcesz.
Fiszki. Mów śmiało! Angielski to:
-
600 fiszek ze zwrotami konwersacyjnymi i celami komunikacyjnymi
-
ponad 20 przydatnych kategorii m.in. rozmowa u lekarza, negocjacje biznesowe i domowe
-
kolorowe przegródki ? sprawdzona metoda nauki
-
program Aktywny Trening
-
nagrania mp3 do pobrania
-
poziom średniozaawansowany (A2-B2)
EAN: 9788367212649
Najczęściej zadawane pytania
Podręczniki do języków obcych do szkoły podstawowej i średniej.
Wśród naszych produktów można zaopatrzyć się w sporo różnych publikacji do nauki języków obcych. Mamy podręczniki zarówno dla maluchów, jak i dorosłych, dla zupełnie początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych i osób mających wyższy poziom. Nasze podręczniki do języków obcych wykorzystuje się zarówno na lekcjach w szkole, na kursach, jednak sprawdzą się również i podczas nauki w domu.
Jaki wpływ na rozwój najmłodszych ma uczenie się języka obcego?
Regularna nauka języka obcego ma ogromny wpływ na rozwój umysłowy, zwłaszcza w przypadku najmłodszych dzieci. Dzieci, które naucza się języków obcych ćwiczą swoją pamięć i koncentrację, i również poszerzają horyzonty, zdobywają interesującą wiedzę na temat świata i kształcą społeczną świadomość. Ponadto nauka nowych słówek nakłania umysł do pracy, co skutecznie opóźnia wystąpienie różnych dolegliwości, na przykład Alzheimera.
Czy można uczyć się języka obcego w starszym wieku?
Duża ilość osób uważa, że osoby w wieku starszym nie mogą już uczyć się języków obcych, bo nie posiadają już zdolności maluchów, przez które potrafią łatwo opanowują nowe słówka i błyskawicznie łapią zasady jakie panują w danym języku. To jednak nieprawda – w późniejszym wieku także można nauczyć się języka obcego, jednak należy przeznaczyć na to nieco większą ilość czasu i cierpliwości. Bez znaczenia nie jest także chęć do zyskania nowych informacji oraz nowych umiejętności.
Czy jest możliwe uczyć się samodzielnie obcego języka?
Nauka obcego języka nie musi być kosztowną inwestycją – człowiek zainteresowany uczeniem się nie musi poszukiwać korepetytora bądź zapisywać się do kosztownej szkoły językowej. Sporo rzeczy potrafimy wykonać samodzielnie, kiedy decydujemy się na podręcznik oraz ćwiczenia z zadaniami na odpowiednim poziomie. Konieczna również jest samodyscyplina, determinacja i ambicja.
Dlaczego warto uczyć się innych języków?
Znajomość popularnych języków obcych ma wiele korzyści. Dzięki językowi angielskiemu, niemieckiemu, francuskiemu czy hiszpańskiemu można porozumieć się z najróżniejszymi osobami na całej planecie i zaprzyjaźnić się z nimi. Języki te pozwalają uczyć się i pracować za granicą, czytać najnowsze informacje na zagranicznych portalach, czytać publikacje, jakie do teraz nigdy nie przetłumaczono na język polski oraz oglądać filmy w oryginale, jednak to nie wszystko. Umiejętność porozumiewania się w językach obcych pozwala zdobyć interesującą i dobrze płatną pracę.
Czego można się spodziewać podręcznikach i ćwiczeniach do języków obcych?
W pomocach naukowych – zarówno w podręcznikach, jak ćwiczeniach – do obcych języków można znaleźć wiele objaśnień oraz ćwiczenia do rozwiązywania, treści do przeczytania, a także płyty do słuchania z różnymi nagraniami. Oprócz tego w książkach są także słówka, jakie trzeba znać na konkretnym poziomie znajomości, odpowiedzi do wielu zadań oraz transkrypcje nagrań.