DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł
Strefa przedszkolaka Poziom B+ 6-latek Pakiet - praca zbiorowa

179,71 zł
/ szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Strefa przedszkolaka. Poziom B+. Pakiet. Sugerowana grupa wiekowa: Sześciolatek

Dane produktu:

Strefa przedszkolaka powstała w oparciu o badania rynkowe i oczekiwania nauczycieli.

To cykl interesujący dla dziecka i satysfakcjonujący dla nauczyciela.

Pozwala na prowadzenie zajęć w sposób ciekawy i korzystny z punktu widzenia małego człowieka.

Pakiet przeznaczony do pracy z grupami dzieci 5 i 6 letnich, który idealnie sprawdzi się podczas pracy z grupami łączonymi.

Tematy i treści realizowane wspólnie dla 5 i 6 latków oraz zagadnienia dostosowane dla poszczególnych grup wiekowych.

W skład pakietu dla przedszkolaka wchodzą:

- Karty pracy, cz. 1-4

- Wyprawka plastyczna

- Zeszyt Litery i liczby

- Kodowanie w przedszkolu

Karty pracy, cz. 1-4

Dla każdej grupy wiekowej przygotowane są 4 części kart pracy.

Każda część umownie odpowiada jednej porze roku.

Zadania w kartach pracy cechuje narastanie poziomu trudności oraz cykliczność w utrwalaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności.

Przedszkolak przyswaja sobie wiedzę i umiejętności w tempie zgodnym z jego aktualnymi możliwościami poznawczymi.

Charakterystyka kart pracy:

- okładki dostosowane do pór roku, nawiązujące do strefy jako miejsca w przedszkolu

- zadania rozwijające: logiczne myślenie, percepcję wzrokową, sprawność manualną

- nauka czytania w oparciu o znaną i cenioną metodę sylabową

- zadania, które pozwolą dziecku polubić matematykę i stosować ją w codziennym życiu

- ćwiczenia o zwiększonym poziomie trudności w odwołaniu do kart pracy z poziomu B

- 96 stron w każdej części kart pracy

Wyprawka plastyczna

Wyprawka to zbiór kart służących rozwijaniu twórczego i logicznego myślenia, percepcji wzrokowej, słuchowej, umiejętności matematycznych oraz sprawności manualnych.

Zawartość wyprawki:

- Prace plastyczno-techniczne wraz z instrukcjami ich wykonania

- Pomoce służące rozwijaniu twórczego myślenia, percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, sprawności manualnej oraz mowy

- Reprodukcje

- Wypychanki, w tym m.in.: litery, liczby, znaki działań

- Zestaw papierów potrzebnych do prac plastycznych

- Karta przedszkolaka

- Naklejki

Zeszyt Litery i liczby

Zeszyt Litery i liczby to zbiór różnorodnych ćwiczeń grafomotorycznych, które są uzupełnieniem ćwiczeń zawartych w kartach pracy.

W pakiecie dla 6-latka zdecydowanie położony został akcent na pisanie litery i cyfr po śladzie, a potem samodzielnie.

Praca z publikacją wpływa na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej i motoryki małej dziecka oraz rozwija kompetencje niezbędne do rozpoczęcia nauki w szkole.

Kodowanie w przedszkolu

Zestaw do kodowania dla dzieci 6-letnich.

Zestaw ten zawiera: matę, bloczki i obrazki do kodowania oraz karty do indywidualnej pracy dziecka.

W przewodnikach metodycznych dla nauczycieli zostały zawarte scenariusze zajęć, wprowadzające dzieci w świat kodowania i programowania. Utrwalając wiedzę zdobytą na zajęciach, dziecko pracuje z kartami pracy przypisanymi do każdego tematu. Każda karta zawiera szereg bogatych i różnorodnych ćwiczeń, dzięki którym dzieci będą rozwijać spostrzegawczość oraz logiczne myślenie.

Poziom trudności kart pracy z kodowania został dostosowany do poszczególnych grup wiekowych.

W kartach przeznaczonych dla dzieci 5 i 6 letnich znajdziemy podobne treści, ale o różnym poziomie trudności.

Karty pracy są kontynuacją scenariusza zamieszczonego w przewodniku metodycznym.

EAN: 9788382272864

Najczęściej zadawane pytania

Co trzeba zrobić, kiedy przedszkolak zgubi książkę z przedszkola?

Rodzice przedszkolaka jeszcze przed rozpoczęciem edukacji w danym przedszkolu otrzymują wykaz wymaganych książek i zeszytów ćwiczeń, które trzeba zakupić samodzielnie. Jeżeli dziecko zawieruszy książkę albo ćwiczenia – najlepiej kupić mu kolejny egzemplarz. Jeżeli nie możesz nigdzie znaleźć zgubionego podręcznika, zakup nową książkę w naszej księgarni. Zapewniamy bogaty asortyment, a także wyjątkowo szybkie i sprawne zakupy oraz atrakcyjnie niskie ceny.

Czy podręczniki dla dzieci z przedszkola są darmowe?

Książki oraz ćwiczenia do nauki – w wypadku przedszkoli – nie są kompletnie nieodpłatne. Tylko książki w szkołach podstawowych są darmowe (choć nie wszystkie). Opiekun na początku roku dostają spis z podręcznikami oraz ćwiczeniami, jakie sami muszą nabyćswojemu dziecku. Wśród naszych licznych produktów można znaleźć różnego rodzaju książki a także ćwiczenia dla dzieci, które uczęszczają do przedszkola. Oferujemy szybkie i całkowicie bezpieczne zakupy, i możliwość wymiany w razie omyłki przy składaniu zamówienia.

W Jakim miejscu można kupić ćwiczenia dla przedszkolaka?

Podręczniki w szkole podstawowej są nieodpłatne (a przynajmniej prawie wszystkie), jednak kompletnie inaczej jest w przypadku przedszkoli. To właśnie rodzice muszą kupić cały komplet podręczników dla swojego dziecka z informatora, jaki dostają na początku roku szkolnego – w tym zarówno podręczniki, jak i ćwiczenia. W naszym sklepie internetowym można kupić różnego typu ćwiczenia dla dzieci chodzących do przedszkola w różnym wieku. Poznaj naszą ofertę i zaopatrz się w zeszyty z ćwiczeniami już teraz.

Czy zeszyty ćwiczeń do przedszkola są nieodpłatne?

Przedszkolaki nie otrzymują żadnych darmowych książek, ani zeszytów ćwiczeń. Tylko dzieci ze szkół podstawowych dostają bezpłatne książki do naukiedukacji (choć nie wszystkie). Kiedy poszukujesz zeszytów ćwiczeń dla swojego dziecka, jakie właśnie zaczęło naukę w przedszkolu – zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Posiadamy wiele różnorodnych dla przedszkolaków w różnym wieku. Nie zwlekaj – wybierz nasze podręczniki i złóż zamówienie. Oferujemy szybką oraz bezpieczną dostawę na terenie całej Polski.

Co warto począć, kiedy dziecko zniszczy lub uszkodzi podręczniki z przedszkola?

książki do nauki i zeszyty ćwiczeń do przedszkola muszą zostać zakupione samodzielnie przez rodziców dziecka. Jeszcze przed zaczęciem edukacji w przedszkolu, dostają oni informator dotyczący potrzebnych podręczników i książek z ćwiczeniami. Jedynie podręczniki w szkołach podstawowychzapewniane za darmo. Co powinno się zrobić, jeśli nasza pociecha uszkodzi lub zaleje czymś książkę z przedszkola? Najlepiej od razu kupić nowy egzemplarz. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz różne książki do nauki a także zeszyty ćwiczeń, zeszyty z ćwiczeniami dla dzieci z przedszkola.

Czy warto zakupić dziecku z przedszkola dodatkowe podręczniki do edukacji?

Wśród naszych produktów można nabyć mnóstwo różnych podręczników oraz zeszytów z ćwiczeniami (m.in do nauki czytania), jakie dziecko może użytkować w domu. Jeśli Twoja pociecha potrzebuje więcej zadań lub po prostu chce polepszać swoje zdolności – zdecyduj się na nadprogramowe książki do nauki, które pozwolą mu idealnie zapanować nad danym materiałem. Nadobowiązkowe książki oraz ćwiczenia zdają egzamin zwłaszcza wtedy, kiedy uczeń potrzebuje większą ilość czasu, by ogarnąć konkretną umiejętność czy tematykę.

Dlaczego należy nabyć zestaw podręczników dla przedszkolaka do domu?

Duża ilość przedszkoli nie zezwala przynoszenia podręczników i zeszytów z ćwiczeniami dzieciom ze sobą do domu, chociaż ze to właśnie opiekunowie muszą owe książki samodzielnie zakupić. Gdy Twoja pociecha potrzebuje bądź po prostu pragnie rozwiązywać więcej zadań i ćwiczeń – koniecznie postaw na książki oraz ćwiczenia, które będzie mógł użytkować w domu. Już dziś sprawdźoferujemy bardzo szeroki asortyment pełny podręczników oraz ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Producent
Kod produktu
481444
Rok wydania
2022
Oprawa

Oprawa Skórzana

teczka
Format
306x221 mm
Data premiery
2022-05-16
Autorzy
Praca zbiorowa
Waga
2590 g
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7762 opinii
2024-05-20
Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem
2024-05-19
POLECAM
pixel