Olga Rudnicka
( ilość produktów: 39 )
Płacz i płać! - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Byle do przodu - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Zezowate szczęście Tekli T.3 Na psa urok, ości... - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Między młotem a imadłem - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Nieszczęście w szczęściu. Zezowate szczęście Tekli. Tom 2 wyd. kieszonkowe - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Do trzech razy Natalie - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Wadliwy klient - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Oddaj albo giń! - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Drugi przekręt Natalii - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Nieszczęście w szczęściu - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Zgiń, przepadnij - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Czy ten rudy kot to pies? w.2022 - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Pakiet: Miłe Natalii początki/ Na własną rękę - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Granat poproszę - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Zacisze 13. Powrót - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Zacisze 13 - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Były sobie świnki trzy - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Cichy wielbiciel - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Dwie lewe ręce - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Natalii 5 - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Lilith - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Fartowny pech - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Na własną rękę - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Diabli nadali - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Rączka rączkę myje - Olga Rudnicka
- Autorzy:

To nie jest mój mąż - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Emilia Przecinek T.2 Życie na wynos audiobook - Olga Rudnicka
- Autorzy:
- Seria:

Zbyt piękne audiobook - Olga Rudnicka
- Autorzy:

Emilia Przecinek T.1 Granat poproszę! audiobook - Olga Rudnicka
- Autorzy:
- Seria:

Diabli nadali Audiobook - Olga Rudnicka
- Autorzy:
- 1
- 2
Przedstawicielka młodego pokolenia, która warsztatem śmiało może równać się ze starymi wyjadaczami - Olga Rudnicka szturmem podbija niełatwy rynek kryminałów. Książki Olgi Rudnickiej czyta się szybko i przyjemnie, z zachowaniem typowego dla sensacji i kryminałów dreszczyku emocji.
Kim jest Olga Rudnicka?
Młoda, zdolna, z głową pełną pomysłów. Można by rzec, że Olga Rudnicka po prostu jest skazana na sukces. Ulubionym gatunkiem pisarki są kryminały, co wyraźnie widać w lekkości tworzenia fabuły i obrazowego przedstawiania historii, czy zarysu postaci. Zabójstwa, szantaże i mrok to coś, co z pewnością znajdziesz w jej książkach. Prywatnie lubi twórczość Stephena Kinga i ceni sobie warsztat Joanny Chmielewskiej oraz Joe Hilla, których konikami są książki sensacyjne.
Jest absolwentką studiów pedagogicznych, co daje się wyczuć w ciekawie nakreślonych rysach postaci i sporej szczegółowości. Wartka akcja i ciekawie prowadzone opisy sprawiają, że z łatwością można sobie wyobrazić każdy, nawet najmniejszy szczegół scenerii, postaci i otoczenia.
Kryminalne zagadki Olgi Rudnickiej
Zwłoki zamurowane w ścianach, podejrzane zbrodnie, wątki okultystyczne i skandale to tylko jedne z nielicznych motywów, które można znaleźć w jej literaturze. Olga Rudnicka jest mistrzynią budowania napięcia, co wielokrotnie udowodniła w pozycjach takich jak „Czy ten rudy kot to pies”, czy „Martwe jezioro”. Romanse, dziwne zbiegi okoliczności, czy rodzinne niesnaski to patent na udaną historię kryminalną, co z lekkością i specyficznym humorem, ale jakże umiejętnie, wykorzystuje autorka. Wśród jej dorobku można znaleźć również oryginalnie napisane kryminały z wyrazistym czarnym humorem jak w „Zacisze 13”, ale również poruszające, a zarazem powodujące gęsią skórkę opowieści, jak w książce „Cichy wielbiciel” o zjawisku stalkingu.
Olga Rudnicka to powiew świeżości na rynku kryminałów - jej historie są współczesne i aktualne, dlatego tym chętniej sięgają po nie ludzie młodzi. Jeśli szukasz literatury kryminalnej z najwyższej półki - na pewno się nie rozczarujesz.