SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł
Dlaczego? Moje ciało - praca zbiorowa
Super cena

Dlaczego? Moje ciało - praca zbiorowa

Cena regularna34,99 zł(Zniżka 18%)
28,54 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,98 zł
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

O co pytają małe dziecko i wielki geniusz?

"DLACZEGO?" - to pytanie, które zadaje zarówno małe dzieci, jak i uznani geniusze. Dzieci są ciekawe świata i pragną poznać wszystko, co je otacza!

Odkryjcie świat zawodów!

W prezentowanej książce maluchy znajdą odpowiedzi na wiele trudnych pytań dotyczących różnych profesji.

Prostota i urok - idealny sposób na rozbudzenie ciekawości u dzieci

Wydawnictwo oferuje czytelne okienka oraz łatwe w zrozumieniu wyjaśnienia faktów. To połączenie z pewnością przyciągnie uwagę każdego maluszka i rozbudzi jego ciekawość!EAN: 9789464227710

Najczęściej zadawane pytania


Jakiego rodzaju książki do nauki i zabawy warto zakupić dla trzylatka?

W naszym bardzo szerokim asortymencie można odnaleźć ciekawe rozwiązania różnego typu w tym także takie jak pozycje dla maluchów w wieku trzech lat. Tego rodzaju książki idealnie wpływają na rozwój małego dziecka, pozwalają poszerzyć zakres jego słownictwa, wspierają rozwój logicznego myślenia oraz zwiększają jego ogólną wiedzę o świecie. Dla dzieci w wieku trzech lat proponujemy książki edukacyjne do czytania, pisania, liczenia albo odróżniania kształtów i kolorów. Posiadamy również pozycje wpływające na rozwój kreatywności, inteligencji, inteligencji emocjonalnej czy z historyjkami z morałem.

Czym są książki edukacyjne dla najmłodszych?

Książeczki edukacyjne dla dzieci to specjalne tomiki, jakie są przystosowane dla maluchów. Tego typu książeczki zapraszają do pięknego świata czytelników, bawią, zachęcają do zabawy, a także posiadają walory edukacyjne. Pozycje edukacyjne umożliwiają kilkulatkom zdobyć umiejętność pisania, czytania, liczenia czy rozpoznawania kształtów. Tego rodzaju książki mogą dotyczyć zwierząt, geografii Polski oraz całego świata, istotnych odkryć, zabytków, astronomii, historii, dziejów historycznych oraz wielu innych zagadnień. Książeczki do nauki stanowi znakomite przygotowanie przed rozpoczęciem edukacji w szkole.

Kiedy powinno się uczyć malucha czytać?

Nauka czytania ma miejsce w pierwszej klasie w szkole podstawowej, gdy maluch ma 6 czy 7 lat. Jednakże psychologowie zauważają, że nie trzeba czekać do tego czasu, aby wzbudzić zainteresowanie swojej pociechy literkami. Po pozycje do nauki, które pozwalają oswoić się z pisaniem oraz czytaniem, warto sięgać nawet bardzo wcześnie, bo już wtedy, gdy maluch ma 2-4 latka. Książeczkę z łatwymi słowami i literami można przedstawić dziecku jeszcze nim ukończy pierwszy rok życia. Zdaniem psychologów właśnie w ten sposób maluch nie będzie miało kłopotów z czytaniem, co się często zdarza.

Książki do nauki dla najmłodszych do rozwijania inteligencji a także kreatywności.

Wiedza to nie wszystko. W życiu liczy się także wiele różnorakich zdolności, takich jak między innymi inteligencja, pomysłowość, empatia itp. W naszej księgarni internetowej można natrafić na sporą ilość książeczek edukacyjnych dla najmłodszych w wieku od 0 do 5 lat, jakie mają cel rozwijać inteligencję, inteligencje emocjonalną oraz kreatywność a również i rozumowanie logiczne. Wśród naszych propozycji można również natrafić na książeczki, jakie wspierają w nauce nowych słów, a również i pozycje, które umożliwiają dziecku zapoznawać się ze światem, jaki nas otacza.

Książeczki edukacyjne dla maluchów, jakie pozwalają poznawanie otaczającego nas świata.

W naszym ciekawym a także zróżnicowanym asortymencie można również znaleźć pozycje edukacyjne dla maluchów, jakie umożliwiają najmłodszym odkrywać otaczający nas świat. Dla dzieci mających do trzech lat proponujemy książki o zwierzętach, roślinach, produktach spożywczych i przedmiotach użytku codziennego, a również i historyjki z życia wzięte o innych maluchach, które na przykład po raz pierwszy idą do do dentysty albo na zakupy do sklepu. Natomiast dla dzieci starszych oferujemy książki o astronomii, największych odkryciach w dziejach świata, najróżniejszych faktach historycznych bądź geografii Polski i świata.

Jakie są zalety kupowania książeczek edukacyjnych dla najmłodszych?

Stosowanie książek dla dzieci na co dzień ma wiele zalet. Pomagają maluchom podczas nauki pisania, czytania, liczenia, rozpoznawania kształtów, uczą je barw ale nie tylko. Czytanie poszerza słownictwo, pobudza fantazję a także sprawia radość. Pozycje edukacyjne dla maluchów pozwalają również rozwijać inteligencję, inteligencję emocjonalną i pomysłowość, a poza tym przedstawiają niezwykle interesujące fakty a także ciekawostki na temat zwierząt, geografii, wydarzeń historycznych, zabytków, wielkich odkryć itd.

Kiedy powinno się zakupić książki edukacyjne dla maluchów?

W naszym różnorodnym asortymencie można natknąć się na ogromną ilość różnych książeczek edukacyjnych dla maluchów w różnorodnym wieku, a głównie dla tych najmłodszych. Oferujemy najwyższej jakości pozycje dla najmłodszych dzieci w wieku dwóch lat, trzech lat, czterech lat, pięciu lat oraz dla starszych dzieci. Nasze lektury pozwalają dzieciom poznać ciekawy świat, nauczyć się pisania, czytania i liczenia. Książeczki edukacyjne wspomagają również zdobywać im istotne zdolności, które bywają potrzebne później podczas nauki oraz w całym życiu dorosłym. Gdy nie jesteś pewny, jakie książeczki będą odpowiednie, zwróć uwagę na okładkę – na wielu z nich wydawnictwa zamieściły informację o tym, dla jakich dzieci warto je zakupić.

Gdzie warto kupić książeczki edukacyjne dla dzieci?

Książki edukacyjne na różnorodne tematy dla maluchów w każdym wieku można zakupić w naszym sklepie internetowym Matfel. Oferujemy książki edukacyjne do pisania, czytania i liczenia, a również tomiki przedstawiające w niezwykły sposób fakty i ciekawostki, które powodują, że maluch rozpoczyna interesować się tym, jak wygląda otaczający nas świat. W naszym bogatym asortymencie można też znaleźć książki, jakie wspomagają rozwijać logiczne myślenie, kreatywność bądź inteligencję emocjonalną.

Jakiego rodzaju są książeczki edukacyjne dla dzieci?

Książeczki edukacyjne dla najmłodszych dzieci można podzielić na parę grup. W naszej księgarni Matfel można odnaleźć lektury dla dzieci w różnym wieku – dla dwulatków, trzylatków, czterolatków, pięciolatków i starszych dzieci. Ponadto książki te dotyczą przeróżnych kwestii – wspomagają naukę pisania, czytania lub liczenia, umożliwiają budować różnorodne zdolności oraz pozwalają zyskanie wiedzy na temat nauki o gwiazdach, zwierząt, zabytków, wydarzeń historycznych, wielkich odkryć czy geografii Polski oraz świata itp.

Jakiego typu książki kupić dla dwu latka?

Posiadamy dużą a także niezwykle zróżnicowaną kolekcję książeczek dla dwulatków. Wśród niej są książeczki do nauki, jakie ułatwiają dzieciom poprawnie się rozwijać. Mamy na przykład książki do ćwiczenia inteligencji i pomysłowości. Oferujemy także książeczki wspomagające naukę czytania, liczenia i rysowania, a również i takiego typu książki, w jakich prezentowane są zwierzęta lub przedmioty codziennego użytku, jakie stosuje się na co dzień. Tego rodzaju pozycje powodują, że dziecko wzmacnia logiczne myślenie, poszerza zakres słów, które zna, a również poszerza ogólną wiedzę.

Jakiego typu książki edukacyjne kupić dla czterolatka i pięciolatka?

Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć między innymi zalecane przez pedagogów pozycje do nauki i zabawy dla dzieci w wieku 4 i 5 lat, a również i książki dla starszych dzieci. Wielką zaletą takich pozycji jest to, że znakomicie rozwijają inteligencję, kreatywność, empatię, a równieżwiele innych umiejętności potrzebnych w dalszym życiu, takich jak na przykład czytanie, pisanie bądź liczenie. Oprócz tego czytanie pięknych opowiadań dla dzieci bądź książek o gwiazdach, podróżach, geologii, zabytkach, wydarzeniach historycznych czy odkryciach wzbogaca zakres słownictwa, naucza je poprawnej składni, poszerza ich wiedzę na różne ogólne tematy i rozwija myślenie logiczne.

W jakim czasie powinno się nauczyć malucha liczyć?

Wśród naszych produktów można również znaleźć książeczki do nauki i zabawy, które ułatwiają dzieciom zapoznać się z liczbami, a potem wspierają one podczas nauki liczenia. Choć nauka liczenia ma miejsce dopiero w podstawówce, gdy dziecko ma 6 bądź 7 lat, to psychologowie zalecają, by zacząć tę naukę chwilę po urodzeniu malucha. Jak się okazało, do 3 roku życia maluchy posiadają niezwykłe zdolności, które odpowiadają między innymi za umiejętność do abstrakcyjnego myślenia. Zaś po trzecim roku życia umiejętność ta wygasa

Dlaczego należy kupić książeczki edukacyjne z faktami oraz ciekawostkami dla najmłodszych?

Książeczki do nauki i zabawy z faktami i ciekawostkami o świecie to idealna niespodzianka dla maluchów w każdym wieku. Takie książki są wielobarwne, zawierają piękne grafiki, a ich font jest wyraźna i dostosowana dla czytelników w wieku poniżej 5 roku życia, jak i dzieci starszych. książki z faktami i ciekawostkami umożliwiają maluchom poszerzyć własną wiedzę na takie kwestie jak fauna i flora, produkty spożywcze, przedmioty użytku codziennego, a także i podróże po Polsce i świecie, astronomia, fakty historyczne, zabytki, wielkie odkrycia itd.

Jak wpływają książki do nauki i zabawy na dzieci?

Książki edukacyjne mają wielki wpływ na maluchy. Dobrze dobrane książki pozwalają na prawidłowy rozwój dziecka. Książeczki, jakie można znaleźć w szerokiej ofercie naszej księgarni internetowej, pobudzają zmysłu dziecka, umożliwiają ćwiczyć inteligencję, empatię i pomysłowość, ponadto pomagają w nauce czytania, pisania a także liczenia. Natomiast książeczki dla większych dzieci pozwalają poznać ciekawe fakty i ciekawostki ze świata, między innymi na temat nauki o gwiazdach, wynalazków, odkryć, zabytków, geografii, fauny i flory, genealogii itd.

Jak można zakupić książki edukacyjne dla maluchów?

Kupno książeczek edukacyjnych dla najmłodszych dzieci w naszej księgarni internetowej Matfel jest niesamowicie łatwy a także trwa tylko kilka minut. Wystarczy dane pozycje zamieścić w koszu, a potem złożyć zamówienie. W razie nurtujących wątpliwości prosimy o kontakt – gwarantujemy najwyższej jakości pomoc a także doradztwo. Oprócz tego oferujemy błyskawiczną oraz bezpieczną wysyłkę na obszarze całej Polski, a również i za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Producent
Kod produktu
499458
Rok wydania
2022
Strony
10
Oprawa

Oprawa Skórzana

Twarda
Format
239x218 mm
Autorzy
Praca zbiorowa
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6915 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Wszystko poszło jak najbardziej sprawnie i szybko. Matfel to moja ulubiona księgarnia internetowa!
2024-03-01
Szybka dostawa, fajny produkt Polecam
pixel