DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł
Doda i Donek witają wiosnę SIEDMIORÓG - praca zbiorowa
Grupa wiekowa3 - 7
Super cena

Doda i Donek witają wiosnę SIEDMIORÓG - praca zbiorowa

Cena regularna8,87 zł
6,04 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5,84 zł
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Interaktywny poradnik edukacyjny "Doda i Donek witają wiosnę"

"Budzący zachwyt dzieci w wieku od 3 do 6 lat, edukacyjny poradnik Doda i Donek witają wiosnę to znacznie więcej, niż typowa książka. Ten niebanalny poradnik składa się z dwóch głównych elementów. Z jednej strony, poznajemy różnorodne aspekty wiosny oraz zwyczaje i symbole związane z Wielkanocą, wszystko to ukryte jest w szeregach atrakcyjnych zadań i ćwiczeń dla najmłodszych. Druga część to fascynująca opowieść o dwóch przyjaciołach - Dodzie i Donku, którzy na własnej skórze doświadczają wiosennych przygód. Bohaterowie nie tylko inspirują do własnych poszukiwań i odkryć związanych z tą piękną porą roku, ale są również przewodnikami dla czytelnika, prowadząc go przez każde ćwiczenie. Co warto podkreślić, całość opakowana jest w niezwykle estetyczną oprawę graficzną, która stanowi prawdziwą ucztę dla oka. Razem z Dodą i Donkiem dzieci nauczą się więcej o wiośnie, a także będą świetnie bawić się podczas realizacji edukacyjnych zadań i ćwiczeń. Ta książka to prawdziwy skarb dla każdego malucha, który lubi poznawać nowe rzeczy i czerpać przyjemność z nauki poprzez zabawę."

EAN: 9788375684100

Najczęściej zadawane pytania


Jakiego rodzaju są książeczki edukacyjne dla najmłodszych?

Książki edukacyjne dla dzieci dzieli się na parę rodzajów. W naszej księgarni Matfel można odnaleźć lektury dla maluchów w każdym wieku – dla dwulatków, trzylatków, czterolatków, pięciolatków i starszych dzieci. Ponadto książki te dotyczą różnych zagadnień – pomagają podczas nauki pisania, czytania czy liczenia, pozwalają budować różnorakie umiejętności i umożliwiają zdobycie wiedzy o astronomii, zwierzętach, zabytkach, wydarzeniach historycznych, wielkich odkryciach czy geografii Polski i świata itd.

Jak wpływają książeczki do nauki i zabawy na najmłodszych?

Książki do nauki mają ogromny wpływ na maluchy. Odpowiednio dobrane książki umożliwiają na prawidłowy rozwój dziecka. Pozycje, jakie można odnaleźć w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego, pobudzają zmysłu malucha, rozwijają inteligencję, inteligencję emocjonalną a także pomysłowość, prócz tego pomagają podczas nauki czytania, pisania a także liczenia. Natomiast książeczki dla większych dzieci pozwalają zapoznać się z ciekawymi faktami i ciekawostkami ze świata, między innymi na temat astronomii, wynalazków, niezwykłych odkryć, zabytków, geografii, zwierząt i roślon, genealogii itp

W jakim czasie warto uczyć dziecko liczyć?

Wśród naszych produktów można również znaleźć książki do nauki i zabawy, jakie pomagają najmłodszym dzieciom oswoić się z cyframi, a potem wspomagają one w trakcie nauki liczenia. Chociaż nauka liczenia odbywa się dopiero w podstawówce, gdy dziecko ma 6 lub 7 lat, to naukowcy polecają, aby rozpocząć taką naukę chwilę po urodzeniu malucha. Jak się okazało, do trzeciego roku życia maluchy posiadają specjalne umiejętności, jakie są odpowiedzialne między innymi za umiejętność do myślenia abstrakcyjnego. Natomiast po trzecim roku życia zdolność ta zanika

W jakim czasie powinno się nauczyć dziecko czytać?

Uczenie czytania ma miejsce w pierwszej klasie w szkole podstawowej, gdy maluch ma 6 lub 7 lat. Jednak specjaliści zauważają, że nie trzeba czekać tak długo, aby wzbudzić zainteresowanie swojej pociechy literkami. Po pozycje do nauki, jakie oswajają z czytaniem oraz pisaniem, można sięgać nawet bardzo wcześnie, bo już wtedy, gdy maluch ma 2-4 lata. Książkę z łatwymi wyrazami oraz literami wolno przedstawić dziecku jeszcze nim ukończy pierwszy rok życia. Zdaniem znawców właśnie w ten sposób maluch nie będzie miało problemów z czytaniem, co się często zdarza.

W jaki sposób można zamówić książki edukacyjne dla maluchów?

Zakup książek edukacyjnych dla maluchów w naszym sklepie internetowym Matfel jest bardzo prosty oraz trwa zaledwie parę minut. Wystarczy swoje książeczki zamieścić w koszu, a później zamówić. W razie nurtujących pytań prosimy o kontakt – zapewniamy wysokiej jakości pomoc a także rady. Oprócz tego gwarantujemy sprawną i w pełni bezpieczną przesyłkę na terenie całego kraju, a także i poza granicami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Z jakiego powodu warto zakupić książki edukacyjne z faktami naukowymi oraz ciekawostkami dla maluchów?

Książki do nauki i zabawy z faktami oraz ciekawostkami o otaczającym nas świecie to idealna niespodzianka dla dzieci w różnym wieku. Tego typu książeczki są wielobarwne, zawierają ładne ilustracje, a ich czcionka jest dość duża i dostosowana dla czytelników mających poniżej pięciu lat, jak i starszych dzieci. Książeczki z faktami i ciekawostkami pozwalają dzieciom powiększyć swoją wiedzę na takiego rodzaju kwestie jak zwierzęta, rośliny, rolnictwo, przedmioty codziennego użytku, a także i podróże po Polsce i świecie, nauka o gwiazdach, wydarzenia historyczne, zabytki, wielkie odkrycia itp.

Książki edukacyjne dla maluchów do rozwijania inteligencji oraz kreatywności.

Obeznanie to nie wszystko. W świecie liczy się także mnóstwo różnorodnych zdolności, takich jak między innymi inteligencja, kreatywność, inteligencja emocjonalna itd. W naszym sklepie internetowym można znaleźć mnóstwo książek do nauki dla najmłodszych dzieci w wieku 0-5 lat, które mają na celu dbać o inteligencję, empatię i pomysłowość a także i logiczne myślenie. Wśród naszych produktów można również odnaleźć książki, które wspierają w uczeniu się nowych słów, a również i pozycje, jakie umożliwiają dziecku zapoznawać się ze światem, który nas otacza.

Jakie są zalety kupowania książeczek edukacyjnych dla maluchów?

Stosowanie książeczek dla maluchów każdego dnia ma wiele zalet. Pomagają maluchom podczas nauki pisania, czytania, liczenia, rozróżniania kształtów, nauczają je kolorów ale nie tylko. Czytanie książek poszerza zakres słów, pobudza fantazję a także sprawia przyjemność. Pozycje do nauki dla najmłodszych umożliwiają również rozwijać inteligencję, inteligencję emocjonalną i pomysłowość, ponadto prezentują niezwykle interesujące fakty a także ciekawostki mające związek ze zwierzętami, roślinami, astronomią, geografią, wydarzeniami historycznymi, zabytkami, wielkimi odkryciami itp.

Książki edukacyjne dla najmłodszych dzieci, jakie umożliwiają odkrywanie otaczającego nas świata.

W naszym bogatym i różnorodnym asortymencie można także zaopatrzyć się w książeczki edukacyjne dla maluchów, jakie pozwalają najmłodszym zapoznawać się z otaczającym nas światem. Dla dzieci w wieku do 3 lat zalecamy książeczki o faunie, florze, produktach spożywczych oraz rzeczach codziennego użytku, a także i opowieści z życia wzięte o innych dzieciach, które na przykład po raz pierwszy idą do do stomatologa lub na zakupy do sklepu. Zaś dla starszych dzieci zapewniamy pozycje o astronomii, największych odkryciach w dziejach świata, przeróżnych wydarzeniach historycznych lub podróżach po Polsce i po świecie.

W jakim miejscu można zakupić książeczki edukacyjne dla maluchów?

Książeczki edukacyjne na różnorodne tematy dla maluchów w każdym wieku można znaleźć w naszym sklepie internetowym Matfel. Gwarantujemy książki edukacyjne do do rozwijania takich umiejętności jak pisanie, czytania czy liczenie, a również pozycje prezentujące w niezwykły sposób wydarzenia oraz ciekawostki, które powodują, że maluch rozpoczyna interesować się tym, jak wygląda świat. W naszym bogatym asortymencie można także natrafić na książeczki, które pomagają rozwijać logiczne myślenie, pomysłowość czy inteligencję emocjonalną.

Jakie książeczki do nauki i zabawy najlepiej zakupić dla trzylatka?

W naszym wyjątkowo bogatym asortymencie można natknąć się na interesujące rozwiązania różnego rodzaju w tym również takie jak pozycje dla dzieci w wieku 3 lat. Tego rodzaju książki świetnie wpływają na rozwój małego dziecka, pozwalają poszerzyć zakres jego słownictwa, wspierają rozwój myślenia logicznego oraz urozmaicają jego ogólną wiedzę o otaczającym nas środowisku. Dla maluchów w wieku trzech lat zalecamy książki edukacyjne do czytania, pisania, liczenia lub rozpoznawania kształtów oraz barw. Zapewniamy także pozycje mające wpływ na rozwój kreatywności, inteligencji, empatii lub z historyjkami z morałem.

Czym są książki edukacyjne dla dzieci?

Książki edukacyjne dla kilkulatków to niezwykłe utwory, jakie są skierowane dla maluchów. Tego typu książeczki zapraszają do pięknego świata czytelników, stanowią rozrywkę, zachęcają do zabawy, ponadto mają zalety edukacyjne. Lektury edukacyjne pozwalają dzieciom zdobyć umiejętność pisania, czytania, liczenia czy rozpoznawania kształtów. Takie książeczki mogą zawierać informacje na temat fauny i flory, geografii Polski a także całego świata, ważnych odkryć, zabytków, astronomii, historii, wydarzeń historycznych oraz wielu innych zagadnień. Książeczki do nauki stanowi znakomite przygotowanie przed zaczęciem nauki w przedszkolu.

Jakie książeczki kupić dla 2 latka?

Posiadamy dużą a także niezwykle zróżnicowaną kolekcję książeczek dla dwulatków. Wśród tejże kolekcji można odnaleźć książeczki do nauki i zabawy, jakie pomagają maluchom poprawnie się rozwijać. Gwarantujemy między innymi książki do rozwoju inteligencji i kreatywności. Oferujemy także pozycje wspomagające uczenie się czytania, liczenia oraz rysowania, a również i takiego typu książki, w jakich prezentuje się zwierzęta czy przedmioty codziennego użytku, jakie stosuje się na co dzień. Tego typu pozycje sprawiają, że dziecko wzmacnia logiczne myślenie, poszerza słownictwo, jakie zna, a również wzbogaca wiedzę ogólną.

Jakiego rodzaju książeczki edukacyjne kupić dla czterolatka i pięciolatka?

Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć m.in. zalecane przez pedagogów książeczki do nauki i zabawy dla dzieci w wieku 4 i 5 lat, a także i książki dla starszych dzieci. Ogromną zaletą tego typu pozycji jest to, że idealnie rozwijają inteligencję, pomysłowość, empatię, a równieżwiele innych umiejętności potrzebnych w dalszym życiu, takich jak na przykład czytanie, pisanie bądź liczenie. Oprócz tego czytanie pięknych historyjek dla dzieci lub książek o gwiazdach, geografii, geologii, zabytkach, faktach historycznych czy odkryciach rozszerza znajomość słów, naucza je właściwej składni, wzbogaca ich wiedzę na różne tematy ogólne a także rozwija logiczne myślenie.

Kiedy należy kupić książki edukacyjne dla maluchów?

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć wiele różnych książeczek edukacyjnych dla dzieci w różnorodnym wieku, a przede wszystkim dla tych najmłodszych maluchów. Oferujemy najwyższej jakości pozycje dla najmłodszych dzieci w wieku dwóch, trzech, czterech, pięciu lat a także dla dzieci starszych. Nasze książki umożliwiają najmłodszym zapoznać się z interesującym światem, nauczyć się pisania, czytania i liczenia. Pozycje edukacyjne pomagają również zdobywać im cenne umiejętności, jakie bywają potrzebne następnie podczas nauki i w całym życiu dorosłym. Gdy nie jesteś pewny, jakie pozycje będą odpowiednie, zwróć uwagę na okładkę – na ogromnej części z nich wydawnictwa informują o tym, dla jakich dzieci należy je kupić.

Producent
Kod produktu
59014
Rok wydania
2011
Elementy
24
Oprawa

Oprawa Skórzana

broszurowa
Format
16,3x23,5cm
Data premiery
2011-11-15
Autorzy
Praca zbiorowa
Grupa wiekowa
3 - 7
Waga
440 g
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8268 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Dziękuję bardzo wszystko odbyło się sprawnie, jestem zadowolona pozdrawiam
2024-07-14
Super! Sprawnie, na czas, w ladnym opakowaniu. Polecam.
pixel