The Book Of Souls, 2 CD
Promocja
The Book Of Souls, 2 CD
EAN: 0190295567583

Bez ryzyka
14 dni na łatwy zwrot

Szeroki asortyment
ponad milion pozycji

Niskie ceny i rabaty
nawet do 50% każdego dnia
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Marka
Symbol
210149517
Kod producenta
0190295567583
Rok wydania
2015
Data premiery
2019-11-22

Po serii wznowień na płytach analogowych przyszedł czas, aby oddać fanom do rąk odświeżone brzmieniowo studyjne albumy Iron Maiden. Szesnaście płyt legendy heavy metalu pojawia się w seriach ułożonych chronologicznie.
Pierwsze cztery krążki wydane w ramach serii „The Studio Collection Remastered” to: „Iron Maiden”, „Killers”, „The Number of The Beast” (wydanie standardowe i kolekcjonerskie) i „Piece of Mind” z listopada 2018 roku. W kolejnym zestawie, który miał premierę w marcu 2019 roku, znalazły się: „Powerslave”, „Somewhere In Time” (wydanie standardowe i kolekcjonerskie), „Seventh Son of A Seventh Son” i „No Prayer For The Dying”. Na trzecią odsłonę serii wznowień składają się płyty „Fear of The Dark”, „The X Factor”, „Virtual Xi” i „Brave New World”. Czwarta odsłona zawiera: „Dance of Death”, „A Matter of Life And Death” (wydanie standardowe i kolekcjonerskie), „The Final Frontier” i „The Book of Souls”.
Wydawnictwa są następcami winylowych premier z lat 2014–2017 oraz serii „Mastered” dla iTunes z 2015 roku. Nagrania wypełniające krążki z „The Studio Collection Remastered” pochodzą z tych samych remasterowanych materiałów, co te z 2015 roku. Albumy zastąpią dotychczasowy katalog Iron Maiden, a wszystkie tytuły udostępnione zostaną także w serwisach streamingowych. Tracklisty albumów sa takie same jak na oryginalnych wydaniach. Jako bonus dla kolekcjonerów, jedna płyta z każdego zestawu jest dostępna także w specjalnym boksie zawierającym figurkę w skali 1:24 oraz ekskluzywną naszywkę. W przypadku najnowszej odsłony będzie to „Fear of The Dark”.
„Od dawna chcieliśmy wrócić do pomysłu reedycji na digipaku” – mówi Steve Harris. „Ponieważ bardzo podobały mi się remasteringi z 2015 roku. Moim zdaniem nasze płyty nigdy nie brzmiały lepiej i dlatego warto było je ponownie wydać na CD”.
Lista utworów:
Płyta 1
1. If Eternity Should Fail (Dickinson) 8:28
2. Speed Of Light (Smith/ Dickinson) 5:01
3. The Great Unknown (Smith/ Harris) 6:37
4. The Red And The Black (Harris) 13:33
5. When The River Runs Deep (Smith/ Harris) 5:52
6. The Book Of Souls (Gers/ Harris) 10:27
Płyta 2
7. Death Or Glory (Smith/ Dickinson) 5:13
8. Shadows Of The Valley (Gers/ Harris) 7:32
9. Tears Of A Clown (Smith/ Harris) 4:59
10. The Man Of Sorrows (Murray/ Harris) 6:28
11. Empire Of The Clouds (Dickinson) 18:01
EAN: 0190295567583
EAN: 0190295567583
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Napisz swoją opinię

