Die Schneekonigin / Królowa Śniegu z podręcznym słownikiem niemiecko-polskim wyd. 2 poprawione - Hans Christian Andersen
Promocja
Die Schneekonigin / Królowa Śniegu z podręcznym słownikiem niemiecko-polskim wyd. 2 poprawione - Hans Christian Andersen
AutorzyHans Christian Andersen
EAN: 9788383811598
Marka
Symbol
325830
Rok wydania
2025
Strony
108
Oprawa
Miekka
Format
14.8x21.0cm
Data premiery
2025-01-31
Waga
150 g

Bez ryzyka
14 dni na łatwy zwrot

Szeroki asortyment
ponad milion pozycji

Niskie ceny i rabaty
nawet do 50% każdego dnia
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
eVirtualis sp. z o.o.Więcej
Adres:
Goduli 36Kod pocztowy: 41-712Miasto: Ruda ŚląskaKraj: PolskaNumer telefonu: 608550890Adres email: ms@zeslownikiem.pl
Symbol
325830
Kod producenta
9788383811598
Rok wydania
2025
Strony
108
Oprawa
Miekka
Format
14.8x21.0cm
Data premiery
2025-01-31
Autorzy
Hans Christian Andersen
Waga
150 g

Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej przyswaja nowy język obcy kiedy służy temu konkretny cel. Może to być zagraniczny wyjazd, partner z innego kraju, praca wymagająca znajomości języka, albo... kiedy nauka sprawia nam przyjemność. Trudno to osiągnąć ucząc się z typowych podręczników, których treści oparte są o nudne, nieciekawe materiały. A co gdyby ten materiał był emocjonującą historią kryminalną, świetnym SF czy klasycznym romansem? Mało tego. Gdyby ich treść zawierała prawdziwe zwroty i konstrukcje gramatyczne? Gdyby tak można było poznać prawdziwe użytkownie języka a jednocześnie dobrze się bawić?
Tak narodził się pomysł połączenia książki ze słownikiem.Pomysł prosty jak i genialny.
Nowe słowa i wyrażenia są pogrubione w tekście, tak aby ułatwić czytelnikowi korzystanie ze słownika. Oprócz tego na końcu książki znajduje się kompletny słownik zawierający wszystkie użyte w tekście słowa. To proste połączenie sprawia, że znalezienie znaczenia nieznanego słowa lub wyrażenia polega na przeniesieniu wzroku na margines książki i kontynuowaniu lektury. Nie trzeba wertować słownika, wpisywać czegokolwiek do słownika on-line czy klikać w tekst w przypadku czytników e-książek. Przyjemne czytanie z pożyteczną nauką.
Pozycje wydawane przez moje Wydawnictwo adresowane są do osób które uczą się języka, lub które kiedyś się go uczyły a teraz pragną go odświeżyć.
„Królowa śniegu” została napisana w 1844 roku i na zawsze wpisała się w kanon klasyki baśni. Opisuje losy dwójki dzieci – Gerdy i Kaja. Pewnego wiosennego dnia do oka chłopca dostaje się odłamek roztrzaskanego w przestworzach diabelskiego zwierciadła, co zmienia go w dziecko krnąbrne, złośliwe i okrutne. Chłopiec zostaje porwany przez Królową Śniegu do krainy wiecznego lodu, gdzie staje się jej niewolnikiem. Opuszczona i smutna Gerda postanawia odszukać przyjaciela, wyrusza w długą i niebezpieczną podróż do królestwa Królowej Śniegu.
EAN: 9788383811598
EAN: 9788383811598
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Napisz swoją opinię