AutorzyWeronika Tomala
Super cena
Powrót wroga - Weronika Tomala
Przypadkowe spotkanie, które zmieniło ich życie.
Gdy w trakcie śnieżycy Franco udziela pomocy rodzącej na przystanku kobiecie, nie spodziewa się, że jeszcze kiedykolwiek ją zobaczy. A już na pewno nie spodziewa się ujrzeć ją wkrótce u progu jego domu, wraz z jej nowonarodzonym dzieckiem.
Giulia przeżyła koszmar, ale zrobi wszystko, by tym razem uciec od swojego oprawcy. Nie chodzi tylko o nią - chce za wszelką cenę ocalić swoją córeczkę. Gdy prosi Franca o pomoc, nie ma pojęcia, że mężczyzna również skrywa mroczne sekrety.
Czy to możliwe, że zaufała nieodpowiedniej osobie? A może tak naprawdę nic nie jest wyłącznie czarne i białe?
EAN: 9788383170909
Producent
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
PascalWięcej
Adres:
Zapora 25Kod pocztowy: 43-382Miasto: Bielsko-BiałaKraj: PolskaNumer telefonu: 338282888Adres email: pascal@pascal.pl
Kod produktu
271935
Rok wydania
2023
Strony
368
Oprawa
broszurowa
Format
201x137 mm
Data premiery
2023-07-12
Autorzy
Weronika Tomala
Waga
280 g
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Opinie o Powrót wroga - Weronika Tomala
5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
51
40
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Wracając do domu, po wyczerpujących spotkaniach, Franco nie spodziewał się tego co go spotka na mijanym przystanku autobusowym. Największym zaskoczeniem jednak okazała się wizyta u progu jego drzwi kobiety z dzieckiem, której wówczas pomógł odebrać poród. Giulia uciekała przed złem w czystej postaci. Ratunku dla siebie i swojej nowonarodzonej córeczki szukała u człowieka, który jako jedyny udzielił jej bezinteresownie pomocy. Nie wiedziała jeszcze, jakie tajemnice skrywał nowo poznany mężczyzna.
Historia Franco i Giulii pochłonęła mnie bez reszty. Autorka po raz kolejny zachwyciła mnie lekturą pełną emocji. Właśnie tutaj strach przeplata się z nienawiścią ale i świeżo rodzącym się uczuciem, które obojgu bohaterom do tej pory było zupełnie obce. Zachwyciło mnie to jak dwoje ludzi, z całkowicie różnych powodów, po raz pierwszy stawiało kroki w świecie zauroczenia druga osobą. Czy pozwolą sobie otworzyć się na to co tli się w ich serca? Nie rozumieją swoich własnych uczuć i obawiają kolejnych dni, w których nic nie jest dla nich jasne a wręcz jawi się w najczerniejszych barwach.
Nie zabrakło w tej pozycji napięcia, gdy na jaw wychodzi tożsamość oprawcy kobiety. Przeszłość wraca do Franca i jego bliskich z podwójną mocą. Czy uda się rozprawić z odwiecznym wrogiem? Czy kobietę, która latami była krzywdzona prze swojego kata, może jeszcze spotkać happy end?
Książkę czyta się z prędkością światła, choć nie dziwi to czytelników znających pióro autorki, która doskonale potrafi przenieść czytelnika na strony stworzonej przez nią historii.
Pochłaniając losy tej dwójki kibicowałam im zawzięcie już od pierwszej strony, choć autorka w swoim stylu utrzymywała mnie w niepewności co do tego jak zakończy się ich znajomość. Jakie zakończenie może spotkać prawą rękę szefa mafii i młodą, niewinną choć niezwykle skrzywdzoną kobietę? Sięgnijcie po tę pozycję i przekonajcie się sami.
Napisz swoją opinię