SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł
Strefa przedszkolaka Poziom B 5-latek Pakiet - praca zbiorowa

179,71 zł
/ szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Strefa przedszkolaka powstała w oparciu o badania rynkowe i oczekiwania nauczycieli.

To cykl interesujący dla dziecka i satysfakcjonujący dla nauczyciela.

Pozwala na prowadzenie zajęć w sposób ciekawy i korzystny z punktu widzenia małego człowieka.

Pakiet przeznaczony do pracy z grupami dzieci 5 i 6 letnich, który idealnie sprawdzi się podczas pracy z grupami łączonymi.

Tematy i treści realizowane wspólnie dla 5 i 6 latków oraz zagadnienia dostosowane dla poszczególnych grup wiekowych.

W skład pakietu dla przedszkolaka wchodzą:

- Karty pracy, cz. 1-4

- Wyprawka plastyczna

- Zeszyt Przygotowanie do czytania, pisania, liczenia

- Kodowanie w przedszkolu

Karty pracy, cz. 1-4

Dla każdej grupy wiekowej przygotowane są 4 części kart pracy.

Każda część umownie odpowiada jednej porze roku.

Zadania w kartach pracy cechuje narastanie poziomu trudności oraz cykliczność w utrwalaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności.

Przedszkolak przyswaja sobie wiedzę i umiejętności w tempie zgodnym z jego aktualnymi możliwościami poznawczymi.

Charakterystyka kart pracy:

- okładki dostosowane do pór roku, nawiązujące do strefy jako miejsca w przedszkolu

- zadania rozwijające: logiczne myślenie, percepcję wzrokową, sprawność manualną

- zadania przygotowujące do nauki czytania i pisania

- zadania, które pozwolą dziecku polubić matematykę i stosować ją w codziennym życiu

- 80 stron w każdej części kart pracy

Wyprawka plastyczna

Wyprawka to zbiór kart służących rozwijaniu twórczego i logicznego myślenia, percepcji wzrokowej, słuchowej, umiejętności matematycznych oraz sprawności manualnych.

EAN: 9788382272857
Producent
Kod produktu
30756610
Rok wydania
2022
Oprawa

Oprawa Skórzana

teczka
Format
308x220 mm
Data premiery
2022-06-21
Autorzy
Praca zbiorowa
Waga
2385 g
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7197 opinii
2024-03-27
Super szybka realizacja zamówienia
2024-03-26
Dziękujemy za waszą pracę! Najlepsze ceny, najszybsza dostawa i super asortyment!
pixel