Hiszpański. Mundo Perdido. Powieść dla młodzieży - Kevin Hadley
- Powieść dla młodzieży. Poziom A2-B1
Hiszpański z ćwiczeniami.
Powieść dla młodzieży ,,Mundo Perdido"
WCIĄGNIJ SIĘ W OPOWIEŚĆ I ZAPOMNIJ, ŻE UCZYSZ SIĘ HISZPAŃSKIEGO!
Ángela poznaje Salvadora w nowej szkole, w greckiej części Nikozji, dokąd przeprowadziła się jej rodzina. Razem realizują projekt fotograficzny, zapuszczając się w coraz odleglejsze zakątki podzielonego Cypru. Jakie tajemnice odkryje przed nimi jedno przypadkowe zdjęcie?
Powieść dla młodzieży Mundo Perdido to niekonwencjonalny kurs skierowany do gimnazjalistów i licealistów. Książka łączy przyjemność śledzenia przygód głównych bohaterów, nastoletnich fotografów odkrywających tajemnice Cypru, z intensywną nauką języka hiszpańskiego. Współczesne słownictwo i konstrukcje gramatyczne prezentowane są w kontekście, czyli w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu. Podczas czytania opowieści przyswoisz współczesne hiszpańskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i rozbudowany słowniczek hiszpańsko-polski.
Czytaj powieść dla młodzieży Mundo Perdido i...
-
wciągnij się w historię o parze nastolatków rozwiązujących zagadki przeszłości Cypru
-
rozwiąż urozmaicone ćwiczenia gramatyczne i leksykalne
-
sprawdzaj znaczenie najważniejszych słów i zwrotów, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach
-
poznaj współczesne hiszpańskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)
-
ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem
-
utrwal zasady gramatyczne dzięki przydatnym wskazówkom
Powieść przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 13-17 lat.
Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!
EAN: 9788366949423
Najczęściej zadawane pytania
Dlaczego warto kupić nowe ćwiczenia do nauki języków obcych?
Ćwiczenia z zadaniami do nauki obcych języków to świetny dodatek do nauki języka. W takich publikacjach można znaleźć sporą ilość zadań, dzięki którym można rozwijać swoje umiejętności pisania bądź rozumienia treści na danym poziomie. Z pewnością warto kupić nowy podręcznik z zadaniami. W egzemplarzach z drugiej ręki zadania będą już rozwiązane, co nie sprzyja nauce.
Czy można uczyć się języka obcego w starszym wieku?
Duża ilość ludzi sądzi, że osoby w wieku starszym nie mogą już zabrać się za naukę obcych języków, bo nie posiadają już talentów najmłodszych, dzięki którym mogą bez trudności opanowują kolejne słówka i szybko łapią reguły panujące w konkretnym języku. To jednak nieprawda – w późniejszym wieku także można nauczyć się języków obcych, ale należy poświęcić na to trochę większą ilość czasu i cierpliwości. Nie bez znaczenia także ambicja do zdobycia nowych informacji oraz nowych zdolności.