DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł
Dobrze być dobrym. Wanda Błeńska - Eliza Piotrowska
Grupa wiekowa5 - 12
Super cena

Dobrze być dobrym. Wanda Błeńska - Eliza Piotrowska

Cena regularna29,90 zł
19,27 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,02 zł
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Opis książki "Dobrze być dobrym: Wanda Błeńska" autorstwa Elizy Piotrowskiej:

Wanda Błeńska stawiła czoło wielu wyzwaniom i przeżyła niezliczoną ilość lękowych chwil. Znajdowała się nie raz w sytuacjach, które mogły skończyć się tragicznie, jak choćby wydostanie się z ryja hipopotama. Jej misją była opieka nad trędowatymi. Mieszkała i działała na terenie Ugandy. Niezależnie od przeciwności losu, zawsze była pomocna dla innych i pracowała nieustannie, a jej to przynosiło szczęście.

Formuła szczęścia Wandy Błeńskiej:

  • Trzy porcje łagodności
  • Dwa słoje pilności
  • Trzy odrobiny pokory
  • Sześć garści entuzjazmu (aby rozjaśnić życie)
  • Osiem litrów miłości
  • Nieskończona ilość dobroci!

„Dobrze być dobrym: Wanda Błeńska” to opowieść oparta na rymach, która przedstawia życie niezwykłej i inspirującej kobiety, która przez cztery dekady leczyła chorych na trąd w Ugandzie. Wanda Błeńska w swoim pełnym spełnienia i szczęścia życiu pokazała, że warto kuć własną ścieżkę i pomagać innym.

Całość książki tworzy serię „Dobrze być dobrym”, która przedstawia postacie gotowe pójść pod prąd, aby niesienie dobra stało się ich codziennością. Czytelnik kennie tu osoby spełnione, szczęśliwe i odważne, które nie ugną się pod presją otoczenia lub problemów. Ukazuje prawdziwych "Bożych wspólników", którzy nie dają się przytłoczyć przeciwnościami, a wręcz przeciwnie, rosną na ich tle.EAN: 9788380654570

Najczęściej zadawane pytania


Książki edukacyjne dla najmłodszych dzieci, które umożliwiają poznawanie otaczającego nas świata.

W naszym bogatym oraz różnorodnym asortymencie można także znaleźć książki edukacyjne dla dzieci, jakie umożliwiają najmłodszym odkrywać otaczający nas świat. Dla dzieci w wieku do trzech lat proponujemy książki o faunie, florze, produktach spożywczych a także przedmiotach codziennego użytku, a również i opowiastki z życia wzięte o innych maluchach, które między innymi po raz pierwszy idą na wizytę do lekarza dentysty czy na zakupy do sklepu. Natomiast dla starszych dzieci oferujemy książeczki o nauce o gwiazdach, największych odkryciach w dziejach świata, przeróżnych faktach historycznych albo geografii Polski i świata.

W jakim miejscu warto kupić książeczki edukacyjne dla maluchów?

Książeczki do nauki na różnorodne tematy dla dzieci w każdym wieku można kupić w naszej księgarni internetowej Matfel. Oferujemy książki edukacyjne do do samodzielnej nauki pisania, czytania oraz liczenie, a także tomiki prezentujące w niezwykły sposób fakty i ciekawostki, jakie powodują, że dziecko rozpoczyna fascynować się tym, w jaki sposób wygląda otaczający nas świat. W naszym niezwykłym asortymencie można też odnaleźć książeczki, które pomagają rozwijać inteligencję, kreatywność bądź inteligencję emocjonalną.

Jaki wpływ mają książki do nauki i zabawy na dzieci?

Pozycje do nauki i zabawy mają duży wpływ na najmłodszych. Dobrze wybrane książki pozwalają na poprawny rozwój malucha. Pozycje, jakie można odnaleźć w szerokiej ofercie naszej księgarni internetowej, rozbudzają zmysłu dziecka, umożliwiają ćwiczyć inteligencję, empatię a także pomysłowość, prócz tego wspomagają w nauce czytania, pisania i liczenia. Z kolei książki dla dzieci starszych pozwalają zapoznać się z ciekawymi faktami i ciekawostkami ze świata, na przykład na temat nauki o gwiazdach, wynalazków, odkryć, zabytków, podróży, zwierząt i roślon, genealogii itd.

Jakie książeczki zakupić dla dwu latka?

Posiadamy dużą i niesamowicie różną kolekcję książek dla dwuletnich dzieci. Wśród niej są książeczki do nauki i zabawy, które pomagają najmłodszym poprawnie się rozwijać. Gwarantujemy między innymi książki do rozwoju inteligencji oraz pomysłowości. Oferujemy również pozycje wspomagające naukę czytania, liczenia oraz rysowania, a także i takiego typu książki, w których prezentuje się zwierzęta albo przedmioty codziennego użytku, jakie stosuje się na co dzień. Tego typu książeczki sprawiają, że dziecko wzmacnia myślenie logiczne, wzbogaca zakres słów, które zna, a także wzbogaca ogólną wiedzę.

Jakie książeczki edukacyjne najlepiej zakupić dla 3 latka?

W naszym wyjątkowo bogatym asortymencie można znaleźć ciekawe rozwiązania różnego typu w tym również takie jak pozycje dla dzieci w wieku trzech lat. Tego rodzaju książki świetnie wspierają rozwój małego dziecka, pozwalają wzbogacić znajomość jego słów, wspomagają rozwój myślenia logicznego a także urozmaicają jego ogólną wiedzę o otaczającym nas środowisku. Dla dzieci w wieku trzech lat proponujemy książki edukacyjne do czytania, pisania, liczenia bądź odróżniania kształtów a także kolorów. Zapewniamy także pozycje mające wpływ na rozwój kreatywności, inteligencji, inteligencji emocjonalnej bądź z opowiadaniami z morałem.

Co to są książki edukacyjne dla najmłodszych?

Książeczki do nauki dla kilkulatków to specjalne pozycje, które są przystosowane dla najmłodszych dzieci. Tego rodzaju książeczki wprowadzają w piękny świat czytelników, bawią, nakłaniają do zabawy, ponadto mają zalety edukacyjne. Lektury edukacyjne pozwalają dzieciom zdobyć umiejętność pisania, czytania, liczenia czy rozpoznawania kształtów. Takie książki mogą zawierać informacje na temat fauny i flory, geografii Polski a także całego świata, wielkich odkryć, zabytków, nauki o gwiazdach, genealogii, dziejów historycznych i wielu innych kwestii. Pozycje edukacyjne to doskonałe przygotowanie przed rozpoczęciem nauki w przedszkolu.

Jak można kupić książeczki edukacyjne dla maluchów?

Zakup książeczek edukacyjnych dla dzieci w naszym sklepie internetowym Matfel jest niesamowicie łatwy i zajmuje jedynie kilka minut. Wystarczy wybrane pozycje umieścić w koszu, a następnie zamówić. W razie nurtujących pytań zapraszamy do kontaktu – zapewniamy wysokiej jakości pomoc a także rady. Prócz tego oferujemy sprawną oraz bezpieczną wysyłkę na obszarze całego kraju, a także i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Z jakiego powodu należy zakupić książeczki edukacyjne z faktami oraz ciekawostkami dla małych dzieci?

Książki do nauki z faktami oraz ciekawostkami o otaczającym nas świecie to doskonały prezent dla maluchów w różnym wieku. Tego rodzaju pozycje są wielobarwne, posiadają ładne rysunki, a ich font jest wyraźna i przeznaczona dla czytelników mających poniżej 5 lat, jak i starszych maluchów. książki z faktami i ciekawostkami umożliwiają dzieciom poszerzyć własną wiedzę na takie kwestie jak zwierzęta, rośliny, produkty spożywcze, przedmioty codziennego użytku, a również i podróże po Polsce i świecie, nauka o gwiazdach, wydarzenia historyczne, zabytki, znaczące odkrycia itp.

Kiedy najlepiej nauczyć dziecko liczyć?

Wśród naszych produktów można również znaleźć książki do nauki, które ułatwiają najmłodszym zapoznać się z cyframi, a następnie wspierają one w trakcie nauki liczenia. Chociaż nauka liczenia odbywa się dopiero w szkole podstawowej, gdy dziecko ma 6 lub 7 lat, to psychologowie polecają, aby zacząć taką naukę już po urodzeniu dziecka. Jak się okazało, do 3 roku życia dzieci mają specjalne zdolności, które są odpowiedzialne głównie za umiejętność do myślenia abstrakcyjnego. Natomiast po trzecim roku życia umiejętność ta wygasa

Jakie są zalety stosowania książek edukacyjnych dla maluchów?

Stosowanie książek dla dzieci każdego dnia ma ogromną ilość zalet. Wspomagają maluchy w nauce pisania, czytania, liczenia, rozpoznawania kształtów, uczą je barw i nie tylko. Czytanie poszerza słownictwo, rozbudza fantazję oraz sprawia przyjemność. Pozycje edukacyjne dla najmłodszych pozwalają również rozwijać inteligencję, inteligencję emocjonalną oraz pomysłowość, a także podają niezwykle interesujące fakty oraz ciekawostki na temat zwierząt, geografii, wydarzeń historycznych, zabytków, wielkich odkryć itd.

Kiedy należy kupić książki do nauki dla dzieci?

W naszym różnorodnym asortymencie można znaleźć ogromną ilość różnych książek edukacyjnych dla maluchów w najróżniejszym wieku, a głównie dla tych najmłodszych maluchów. Zapewniamy wysokiej jakości książeczki dla maluchów w wieku dwóch, trzech, czterech, pięciu lat i dla dzieci starszych. Nasze lektury umożliwiają najmłodszym poznać ciekawy świat, nauczyć się pisania, czytania i liczenia. Pozycje edukacyjne pomagają także zdobywać im istotne umiejętności, które bywają potrzebne następnie podczas nauki i w całym dorosłym życiu. Gdy nie jesteś pewien, jakie książeczki będą odpowiednie, sprawdź okładkę – na ogromnej części z nich wydawnictwa zamieściły informację o tym, dla dzieci w jakim wieku należy je kupić.

Pozycje do nauki dla dzieci do rozwijania inteligencji oraz pomysłowości.

Wiedza to nie wszystko. W życiu liczy się także mnóstwo różnorodnych zdolności, takich jak między innymi inteligencja, pomysłowość, inteligencja emocjonalna itd. W naszej księgarni internetowej można znaleźć ogromną ilość książeczek edukacyjnych dla najmłodszych w wieku poniżej 5 roku życia, które mają na celu dbać o inteligencję, inteligencje emocjonalną a także pomysłowość a również i rozumowanie logiczne. Wśród naszych propozycji można również znaleźć książki, jakie wspierają w uczeniu się nowych słów, a także i pozycje, które zachęcają dziecko zapoznawać się ze światem, który nas otacza.

W jakim czasie należy uczyć malucha czytać?

Nauka czytania ma miejsce w pierwszej klasie w szkole podstawowej, kiedy dziecko ma 6 czy 7 lat. Jednak specjaliści zauważają, że nie należy czekać do tego czasu, aby wzbudzić zainteresowanie swojej pociechy literkami. Po pozycje do nauki, jakie pozwalają oswoić się z czytaniem i pisaniem, można sięgać bardzo wcześnie, bo już wtedy, gdy maluch ma 2-4 latka. Książeczkę z łatwymi słowami i literami można pokazywać maluchowi jeszcze zanim skończy pierwszy rok życia. Według specjalistów właśnie w ten sposób dziecko nie będzie miało kłopotów z czytaniem, co się często zdarza.

Jakie książki edukacyjne zakupić dla cztero- i pięciolatka?

Wśród naszego szerokiego asortymentu można odnaleźć między innymi zalecane przez specjalistów książeczki do nauki i zabawy dla maluchów w wieku 4 i 5 lat, a także i tomiki dla większych dzieci. Dużą zaletą tego rodzaju pozycji jest to, że idealnie rozwijają inteligencję, fantazję, inteligencję emocjonalną, a równieżwiele innych umiejętności potrzebnych w dalszym życiu, takich jak między innymi czytanie, pisanie albo liczenie. Oprócz tego czytanie interesujących opowieści dla dzieci czy książek o gwiazdach, geografii, geologii, zabytkach, faktach historycznych czy wynalazkach wzbogaca słownictwo, naucza je odpowiedniej składni, wzbogaca ich wiedzę na przeróżne ogólne tematy i rozwija logiczne myślenie.

Kod produktu
207776
Rok wydania
2021
Elementy
48
Oprawa

Oprawa Skórzana

Twarda
Format
195x195 mm
Data premiery
2021-10-15
Autorzy
Eliza Piotrowska
Grupa wiekowa
5 - 12
Waga
272 g
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8268 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Super jakość, wszystko jasne i czytelne . Lekko się czyta. Szyka dostawa.
2024-07-14
Super! Sprawnie, na czas, w ladnym opakowaniu. Polecam.
pixel