Super cena
Pod podszewką - Zofia Karaszewska, Sylwia Stano
- Prawdziwy wizerunek pisarza
Pod podszewką to opowieści, stroje i fotografie pisarzy. Autorki asystowały bohaterom w procesie tworzenia. Powstało kilkanaście human stories, które pozwalają wejść do świata pisarza od kuchni, a w tym przypadku od strony szafy. Co w niej wisi? I dlaczego? Rozmowy dotyczą poszukiwania siebie, wizerunku i poglądów na życie. Sukience z granatowego jedwabiu z wyłaniającą się halką przedstawiającą rycinę, w której Olga Tokarczuk odbierała nagrodę Bookera, towarzyszy cała opowieść. I tak jest w przypadku wszystkich autorów. Każdy prezentowany tu strój jest częścią niepowtarzalnej i unikatowej kolekcji literackiej.
W ramach projektu powstała cała garderoba od kapelusza do skarpetek (m.in. trencz jak z kryminału; marynarka z wszytym wierszem; koszula w paski z biblii Gutenberga; czerwona suknia z pajęczyną na plecach; kimono; damski garnitur i męska bielizna z haiku Basho). Projektanci kolekcji to nie tylko wspaniali pisarze to też osoby, dla których wizualna sfera istnienia jest ważna, którzy świetnie potrafią się zaprezentować i robią to z pełną świadomością. I nie boją się o tym mówić.
EAN: 9788365973924
Producent
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Wydawnictwo Marginesy Sp. z o.o.Więcej
Adres:
Mierosławskiego 11aKod pocztowy: 01-527Miasto: WarszawaKraj: PolskaNumer telefonu: 226630275Adres email: marginesy@marginesy.com.pl
Kod produktu
301955
Rok wydania
2018
Elementy
392
Oprawa
broszurowa
Format
16,5x23,5 cm
Data premiery
2018-11-14
Autorzy
Zofia Karaszewska, Sylwia Stano
Waga
724 g
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię