Niemiecki. Powieść dla młodzieży Verlorene Welt - Kevin Hadley, Piotr A. Owsiński, Guido Heitktter
- Niemiecki Powieść dla młodzieży
Niemiecki od innego punktu widzenia
Hanna, z początku zawiedziona decyzją swoich rodziców o przeprowadzce z Niemiec na Cypr, nie wie, co ją czeka na nieznanej wyspie. Czy dostosuje się do nowego środowiska, czy uda jej się zdobyć nowe znajomości i kontynuować ukochaną pasję do fotografii? A może rzeczywistość, w której się znajdzie, pochłonie ją do tego stopnia, że zapomni o spokojnym życiu w niewielkiej miejscowości nieopodal Berlina?
Język niemiecki z przyjemnością
Powieść młodzieżowa "Verlorene Welt" nie jest tylko ciekawą historyjką. To też skuteczna metoda nauki niemieckiego, dzięki której połączysz przyjemność z pożytecznym. Rozwiązywanie ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych podczas fascynującej lektury pozwoli Ci na intuicyjne przyswojenie nowego słownictwa i poprawa umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Za pomocą tej książki przekonasz się sam, że nauka języka nie musi być nudna!
Jakie korzyści przyniesie Ci ta powieść:
- Poprzez lekturę powieści przeżyjesz przygodę razem z dwojgiem młodych ludzi rozwiązujących tajemnice historyczne Cypru.
- Interaktywność książki pozwoli Ci na szybsze zrozumienie trudnych słów, bez potrzeby przerywania lektury - tłumaczenia znajdziesz na marginesach.
EAN: 9788367663816