Wiersze dla dzieci
( ilość produktów: 510 )
Mam chusteczkę haftowaną. Rymowanki maluszka - Opracowanie zbiorowe
- Autorzy:
- Seria:

A-a-a... Kotki dwa. Rymowanki maluszka - Opracowanie zbiorowe
- Autorzy:
- Seria:

A jak alfabet. Wierszyki i wybryki o literach - Krzysztof Kiełbasiński
- Autorzy:

Ptasie radio - Julian Tuwim
- Autorzy:
- Seria:

Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki.. - Marta Galewska-Kustra, Witold Szwajkowski, Elżbie
- Autorzy:
- Grupa wiekowa:

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy.. - Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
- Autorzy:
- Grupa wiekowa:

Lokomotywa - Julian Tuwim
- Autorzy:

Antologia poezji dla dzieci - praca zbiorowa
- Autorzy:

Wierszyki dla Maluchów. Okulary - Julian Tuwim
- Autorzy:

Uczta na słowach - Marzena Antoniak
- Autorzy:

Mysz w szaliku. Wierszyki logopedyczne w.2 - Katarzyna Michalec
- Autorzy:

Na jagody - Maria Konopnicka
- Autorzy:

Wierszyki przedszkolaka na cały rok szkolny - Anna Derej
- Autorzy:

Lokomotywa i inne wiersze - Julian Tuwim
- Autorzy:

Pakiet: Opowieści o tym, co w życiu ważne/Wiersze dla dzieci/Opowieści o - Julian Tuwim

Wesołe wierszyki logopedyczne - praca zbiorowa
- Autorzy:

Kot poeta dzieciom wiersze pisze - Ilona Chojnacka
- Autorzy:

Wierszyki i laurki na każdą okazję DAMIDOS - praca zbiorowa
- Autorzy:

Abecadło. Wesołe wierszyki ze zwierzątkami - praca zbiorowa
- Autorzy:

Wiersze i wierszyki - praca zbiorowa
- Autorzy:

Tuwim dzieciom - Julian Tuwim
- Autorzy:

Wierszyki ćwiczące nawyki. Rymowanki wspierające.. - Antologia
- Autorzy:

Byk jak byk. Rzecz nie całkiem poważna... - Agnieszka Frączek, Jona Jung
- Autorzy:
- Seria:

Lekcje uprzejmości. Chciałbym pomóc - Aleksandra Górska
- Autorzy:

Lekcje uprzejmości. Życzę ci dobrej nocy - Aleksandra Górska
- Autorzy:

BRZECHWA DZIECIOM + JULIAN TUWIM WIERSZE DLA DZIECI TWARDA /zestaw/ - Jan Brzechwa
- Seria:

Zwierzątka na wsi w wierszykach - Tomasz Elbanowski
- Autorzy:

Julian Tuwim. Wiersze dla dzieci - Julian Tuwim - 2025
- Autorzy:
Książki - Wierszyki : Dla dzieci
Popularne wyliczanki i krótkie, zwykle zabawne wiersze dla dzieci w wieku przedszkolnym to doskonały sposób na ćwiczenie pamięci i wspólną zabawę dostarczającą mnóstwo pozytywnych emocji. W ofercie przygotowanej przez matfel.pl znajdziesz zbiory klasycznych, znanych od wielu pokoleń rymowanek oraz zupełnie nowe, często niezwykle oryginalne wierszyki dedykowane najmłodszym. W większości są to książki bogato ilustrowane, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność w oczach małych dzieci.
Rymowane wiersze dla dzieci w wieku przedszkolnym
Wierszowane opowiastki, łatwe do zapamiętania wyliczanki oraz klasyczne wierszyki dla dzieci najmłodszych, w wieku 3-6 lat, od takich autorów jak Julian Tuwim, Jan Brzechwa czy Aleksander Fredro to doskonały wybór, jeśli chcesz zapewnić maluchowi ciekawą, rozwijającą wyobraźnię rozrywkę. Krótkie wierszyki dla dzieci to także znakomity sposób na ćwiczenie pamięci i koncentracji. Warto sięgać po rymowanki dostosowane do wieku dziecka i jego aktualnych zdolności poznawczych. Dzięki temu nauka wyliczanek i krótkich wierszyków nie będzie frustrująca, a wręcz przeciwnie, zapewni dziecku mnóstwo satysfakcji. W ofercie przygotowanej przez naszą internetową księgarnię znajdziesz oryginalne wiersze dla dzieci w różnym wieku, odpowiednie dla trzy- i czterolatków, a także dla dzieci już nieco starszych, w wieku pięciu i sześciu lat. To klasyczne wierszyki znanych autorów, charakterystyczne opowiadania napisane wierszem oraz krótkie rymowanki, których dziecko może nauczyć się w mgnieniu oka. Takie książki dla dzieci to doskonały wybór, gdy chcesz zapewnić malcowi wszechstronne wsparcie na wczesnym etapie jego rozwoju.
Wierszyki dla dzieci w każdym wieku
Sięgaj po powszechnie znane, klasyczne rymowanki, uzupełniając je o nowe, atrakcyjnie ilustrowane wiersze dla dzieci. W ten sposób zapewnisz maluchom rozrywkę i dostarczysz im mnóstwo materiałów do ćwiczenia pamięci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, na którą składają się powtarzane przez kolejne pokolenia rymowanki oraz zupełnie nowe wierszowane historyjki przybliżające najmłodszym dzieciom interesujące je zagadnienia.