DARMOWA DOSTAWA do Paczkomatów od 199,00 zł
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Dracula's Bloodline - Florescu Radu R.

Dracula's Bloodline - Florescu Radu R.

Cena katalogowa292,54 zł
289,98 zł
/ szt.
Oszczędzasz1% (2,56 zł).
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
This engrossing book tells the story of the Florescu family, from its feudal blood ties, to the notorious 15th century figure Vlad Tepes (Count Dracula), right up to present day, touching on such diverse personalities as the Kennedys, Bill Clinton, and Michael Jackson. In the tradition of Alex Haley's Roots, Dracula's Bloodline relates a multi-generational saga through the prism of one family's narrative, from medieval Eastern Europe to the post-Communist era. The book provides an inside look at Romania's bloody and turbulent history--a mostly untold narrative that embraces the cruel Ottoman invasions, vying boyars seeking to change the political order at home, and the toppling of the Ceausescu regime. The story of each century is told through the eyes of one Florescu (or more) who had a unique perch from which to view his or her contemporary society. Florescu and Cazacu drew on research that had mostly been kept in family hands. To track the Florescu footprint down through the centuries since the 1400s, they used many sources: the Brasov archives in Transylvania, select letters, unpublished diaries, and extensive family documents that have been scattered from Europe to the United States. This fully indexed book offers many photographs from family archives, as well as a glossary of terms and titles, and a full genealogy showing the Florescu's family links to Vlad Tepes.

EAN: 9780761861577
Kod produktu
727FFN03527KS
Autorzy
Florescu Radu R.
Rok wydania
2013
Strony
326
Oprawa

Oprawa Skórzana

Miekka
Format
15.2x22.9cm
Podtytuł
A Florescu Family Saga
Język
angielski
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 760 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-02-11
Super :) szybko i miło
2022-02-12
T
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel