DARMOWA DOSTAWA do Paczkomatów od 199,00 zł
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Don't Look Back - Thomas Wood

Don't Look Back - Thomas Wood

Cena katalogowa103,45 zł
102,78 zł
/ szt.
Oszczędzasz1% (0,67 zł).
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

France, 1941: The most terrifying game of hide and seek is about to begin.

RAF fighter pilot, Johnny Parker, has barely any time to recover after huge personal tragedy, as he finds himself floating towards a quaint French village. Everything seems to be fine, apart from one thing; the village is crawling with Germans.


Tasked with establishing a secure and well run SOE Circuit, Parker must make contact with the French resistance, and channel their enthusiasm from recklessness to ruthlessness. However, the Germans aren't the only ones he appears to be fighting. With nudges from his counterpart, Parker quickly finds himself suspicious of the very people that he has been sent to help.


Join Johnny Parker as he seeks to develop the flailing Circuit Fortunae, while avoiding close calls with the pursuing Germans, fighting internal divisions and, most of all, battling to keep his secrets hidden.


As the game unfolds, there is one question on Parker's lips:


How will it all end?

'Don't Look Back' is the first book in the thrilling Circuit Fortunae books, following fighter pilot turned SOE Agent Johnny Parker from Thomas Wood.

Perfect for fans of Chris Glatte, Max Hennessy and Jonathan Lunn!





EAN: 9781916413856
Kod produktu
986GBN03527KS
Rok wydania
2020
Strony
292
Oprawa

Oprawa Skórzana

Twarda
Format
12.7x20.3cm
Język
angielski
Autorzy
Thomas Wood
ISBN
Niepowtarzalny dziesięciocyfrowy, a od 01.01.2007 13-cyfrowy identyfikator książki
9781916413856
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1135 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-08-07
zadowolona
2022-08-07
dobry kontakt i informowanie klienta o stanie zamowienia:)
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel